Ichiban 2022 auhinnaga pärjati 47 edasimüüjat silmapaistva kliendikogemuse pakkumise eest. Eesti esindustest teenis Ichiban 2022 Elke Rakvere.

“Ichiban” tähendab jaapani keeles “number üks”. Nii nimetatakse ka mainekat auhinda, millega Toyota Motor Europe (TME) tunnustab igal aastal vaid väheseid valitud müügiesindusi.

Tänavu konkureeris au nimel saada üheks 47 Ichibani võitjast üle 2500 Toyota Euroopa esinduse. Ihaldatud auhinnad läksid ühtekokku 32 riiki, Eestist osutus pärjatuks Elke Rakvere. Kõik nad näitasid üles ainulaadset lähenemist ja pühendumust, et tõusta „linna parimaks esinduseks“.

Toyota ei tähtsusta parimate väljakuulutamise juures üksnes müügitulemusi ja pakutud kliendikogemusi, vaid ka lisaväärtust jätkusuutlikkuse, liikuvusteenuste arendamise ja ühiskonda panustamise vallas. “Linna parimaks esinduseks” tõusmiseks näitasid kõik võitjad ainulaadset lähenemist ja pühendumust.

Toyota Baltic AS-i president Mika Elojärvi kommenteeris: “Elke Rakvere tegevustes väljendub tõeline kliendi- ja töötajakesksus. See on ettevõtte viinud eduka toimimiseni kohalikus kogukonnas ning on kooskõlas Toyota linna parima esinduse ambitsiooniga, mille üle tunnen siirast uhkust.”

Sündmust tähistati Saksamaal asuvas eksklusiivses alpilossis Schloss Elmau, kus peetakse ka G7 tippkohtumisi. Võitnud esindused kaasati osalema laiemasse aruteluringi – nii pääsesid nad vahetult suhtlema Toyota juhtide ja inspireerivate külalisesinejatega.

Külalisesinejad jagasid Ichibani laureaatidega oma kirge ja tulevikunägemust. Energy Observer laeva looja ja kapten Victorien Erussard selgitas, kuidas sai esimese vesinikul töötava ja saastevaba aluse ellukutsumisega reaalsuseks tema unistus jätkusuutlikust tulevikust. Jaekaubanduse ekspert Natalie Berg valgustas publikut aga nägemusega valdkonna tulevikust ja klientide käitumise arengust.

TME president ja tegevjuht Matt Harrison avaldas tseremoonial silmapaistvate saavutuste eest austust kõigile pärjatutele. „Te olete parimatest parimad! Olete eeskujuks klientide ootuste ületamisel, meeldejääva kliendikogemuse pakkumisel ja oma ettevõtte kiirel kohandamisel muutuvate turutingimustega.“

TME müügi-, turundus- ja kliendikogemuse asepresident Didier Gambart lisas: “Pärast COVID-pandeemiast tingitud kaht virtuaalset Ichibani kohtumist saime taas Euroopa parimaid esindusi füüsiliselt premeerida. Võimalus ühise perekonnana nende vastupidavust ja paindlikkust tähistada tekitas veelgi suurema elevuse. Samuti tõstsime esile auhinnatute suutlikkust leida uusi viise, kuidas tormiliste aegade väljakutsetega pidevalt kohaneda. Lisapingutuse tegemine pole kunagi lihtne, kuid me kõik teame, et see tasub end ära. Tunnustame võitjaid nende raske töö eest. Aitäh ja lähme koos veelgi kaugemale!“

Foto: TME

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.