blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Olerexi Taxify tankla Tallinnas jääb ilmselt ainukeseks, CNG-d ettevõte veel ei sihi4 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
13. septembril avas Taxify koostöös Olerexiga Tallinnas oma esimese bensiinijaama, mille suurim müügiargument on odavaim kütusehind kogu linnas. Kohe sadas ka süüdistus, et tegu on turundustrikiga. Palusime kommentaari Olerexi müügidirektorilt Marko Lavingult.

Filtri tee vahetus läheduses avatud Taxify värvides Olerexi kiirtankla on esimeste päevadega tekitanud furoori: ehkki tankla eesmärk tegijate sõnul on tagada Taxify juhtidele parima hinnaga kütus, saavad sealsamas paagi soodsamalt täita ka kõik teised autoomanikud.

Taxify juhtidele on välja mõeldud ka väike lisasoodustus: kui eelmisel kalendrikuul (nt. augustis) on tehtud vähemalt 10 sõitu, saab kütuseliitri veel 5 senti soodsamalt kätte.

Avamishinnad uues tanklas olid üsna head: bensiinikütuse postihind 1.29€ liitrilt ning diislikütuse oma 1.23€ liitrilt. Olerexi teistest tanklates erineb Taxify värvides kiirtankla selle poolest, et seal ei kehti ükski teine sooduskaart. Olerex pakub oma püsiklientidele tihti kuni 5-sendist hinnasoodustust. Taxify tanklas seda aga ei saa.

Konkureerivad kütusefirmad on meedias nurisenud, et tegu on järjekordse mõttetu kampaaniaga. Taxify autopargi halduri Heigo Protteni sõnul sundis uus tankla aga konkurendid hindu langetama: “Meie eesmärk on pakkuda parimaid hindu Taxify juhtidele. Soodsaima kütusega soovime motiveerida inimesi Taxify juhiks hakkama.”

Uurisime Olerexi müügidirektorilt Marko Lavingult, kas Töökoja tänava tankla on ainus Taxify värvides tankla või on tulevikus neid veel juurde kerkimas? Ja millal tuleb CNG – arvestades, et sadakond “rohesaba” liigub ringi soodsa surugaasi jõul.

TANKLA TALLINNAS JÄÄB AINSAKS

Esimene tankla Töökoja 4 Tallinnas on nüüd avatud. Konkurendid tagajalgadele aetud. See peaks ju rõõmu tegema. Kas on tulemas ka teisi Olerexi-Taxify tanklaid? Näiteks Tartusse, kus FY on samuti aktiivne?

Hetkel järgmist Taxify tanklat plaanis ei ole. Samas on Olerexi meeskonnal pidevalt käsil uusi ja huvitavaid projekte. Lähtume oma tegemistes motost “Tangi teadlikult!” ning pakume oma klientidele kogu aeg uusi, põnevaid ja kasulikke lahendusi. Näiteks septembrist alates saab kõikides meie tanklate kassadest võtta välja sularaha.

Meil lõppes just põnev äpipõhine Kütusejaht – mäng, mis oli väga kaasahaarav ning figureeris äpipoodides oma kategoorias populaarsuselt läbi suve esikolmikus. Terve suvi said kõik vähemalt 30 liitri tankijad tasuta külastuse MyFitnessi spordisaali jne. Oktoobris on jälle uudiseid oodata.

Milliseid mootorikütuseid Taxify tanklas müüakse? Milline on nende päritolu?

Taxify tanklas müüakse bensiin 95 ja diislikütust. Päritolu on sama, mis Olerexi kõikides teistes tanklates. Ostame oma kütuse 100% sisse ühest ja samast kohast, ei sega seda ei kangemaks ega lahjemaks.

Müüme vaid puhtaid kontrollitud kvaliteediga mootorikütuseid. Kogu meie kütuseostu protsess on läbipaistev ning aus.

CNG JA VESINIK ON RADARIL

Kas Olerexil on plaanis lisada Taxify ja ka oma tanklatesse CNG tankimisvõimalus? 

CNG, nagu ka vesinik ning teised tulevikukütused on küll meie radaris, aga lähiajal me ühtegi sellist tanklat avamas ei ole.

Milline on olnud esimese kahe päeva tagasiside? Kes ostavad ja mis kütust peamiselt?

Tagasiside on väga positiivne. Tankla on hästi vastu võetud. Tangitakse üsna võrdselt nii bensiini kui diislikütust.

Tankimas käivad paljud Taxify juhid aga ka tavalised linnakodanikud. Inimestele meeldib idee läbipaistvast hinnastamisest ning Taxify tankla sellega kindlasti ka jätkab.

KONKURENTS ONGI KARM

Kuidas kommenteerite konkurentide väidet, et tegu on turundustrikiga, ja konkurentsi ei ole võimalik hinnakujundusest välja lülitada?

Konkurentidel ongi väga keeruline sellistele uudistele reageerida. Selge seisukoha kujundamine võtab aega ning selle käigus antakse sellele tanklale tõenäoliselt veel erinevaid hinnanguid.

Taxify tankla peamine klient on Taxify juht. Aktiivsetele Taxify juhtidele on selles tanklas vaieldamatult linna kõige soodsam tankla. Kuna selles tanklas ei tööta mitte ükski sooduskaart, siis on võimalik selles tanklas pakkuda alati soodsaimat postihinda.

See tähendab, et selles tanklas on võimalik müüa stabiilsema hinnaga kütust, mis mõni kord võib olla 1-2 senti soodsam, aga mõnikord ka 5-7 senti soodsam teistest tanklatest ilma, et seal oleks vaja aktiivselt hinnaga üles-alla liikuda.

Hind selles tanklas hakkab liikuma pigem sisseostu hinda järgides pakkudes seeläbi alati õiglast ning linna parimat hinda.

Kas tegu on tanklaga, kus kütus on ja jääb alati kõige soodsamaks Tallinnas?

Selle tankla hinnakujundamise spetsiifika lubab tõesti pakkuda seal linna kõige soodsamat hinda kogu aeg.

Kaanepilt: Olerex. Küsis: Ylle Tampere

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com