blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Lõpuks ometi näidatakse! Škoda Karoq linnamaasturi Eesti esmaesitlus toimub Tartu Motoshow’l

22.-24. septembrini Tartus toimuval Motoshow’l näevad siinsed autosõbrad esimest korda ihaldatud linnamaasturit Škoda Karoq. Tegu on Eesti jaoks märgilise mudeliga, mis avas tee rahvusvahelistele autoesitlustele: Karoq on kõigi aegade esimene auto, mille maailma esmanäitamine toimus Eestis, Lääne-Virumaal.

Toona valdavalt kamuflaažis ning vaid väga valitute jaoks üleni avatuna esitletud Škoda Karoq on “suure Karu” ehk Kodiaqi kompaktsem sõsar, auto, millest tootja ootab üleilmset müügihitti. Eesti salongidesse jõuab Škoda Karoq mõne kuu pärast, 2. jaanuaril, 2018.

Mõni nädal enne Tartut tõmbas Karoq pilke Frankfurdi autonäitusel ning maailma meedia on selle Tšehhi autotootja mudeli nimetanud tõeliseks linnamaasturimagnetiks. Külastajate huvi on olnud suur ning see on ka mõistetav – Škoda Karoq siseneb segmenti, millest linnamaastureid kõige rohkem ostetakse.

Tartus saab Škoda Karoqi üle vaadata juba sel nädalavahetusel, Motoshow’l Tartu Näituste messikeskuses. Škoda Motoshow siseekspositsiooni leiavad külastajad C-hallist.

Lisaks leiab Škoda Tartu esinduse, Aasta Auto alalt laia väljapaneku Škoda mudeleid: Kodiaq Scout, Octavia Combi Scout, Octavia RS, Superb Combi, Fabia Monte Carlo ja Rapid Spaceback Scout. Motoshow välialal on võimalus erinevate Škoda mudelitega ka proovisõite teha.

Mess on avatud:
Reedel, 22. septembril 11.00-18.00
Laupäeval, 23. septembril 10.00-18.00
Pühapäeval, 24. septembril 10.00-16.00

Allikas ja meedia: maaletooja

Eksklusiivne esmapilk tuttuuele ruumikale Škoda Karoq – linnamaasturile

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com