blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Hübriidajamiga Toyota Corolla on jagamismajanduse musterlaste lemmikauto2 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reedel, 13. detsembril andis Amserv jagamismajanduse ühele lipulaevale, Bolt äpitaksole üle 20 uut Toyota Corolla hübriidajamiga autot. Neist saavad uued “rohesabad” ehk Bolt kategooria juhtide sõiduvahendid.

Bolt on hiljaaegu teatanud, et liigub hoogsal sammul kliimaneutraalsuse poole. Elektriautode ostuplaane neil esialgu ei ole, Electricu kategooria avati siiski ka Tallinnas, sealtkaudu saavad tööd juhid, kes on valinud oma sõiduvahendiks e-auto.

20 hübriidajamiga Toyota Corolla – universaali täiendavad firma seniseid säästlike “rohesabade” ridu: siiani oli Bolt üks suurimaid CNG-sõidukite kasutajaid.

Bolt Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov kinnitas Corollade üleandmisüritusel, et nüüd nii ongi: “Otsime üha uusi võimalusi, kuidas linnatransporti rohelisemaks muuta. Autopark koosneb meil CNG- ja hübriidautodest, mis on võimalikest kõige keskkonnasõbralikum lahendus.”

Bolt ei ole esimene “corollataja”

Bolt ei ole sugugi esimene, kes võtab kasutusele nn iselaadivad hübriidid ja valib oma fleet-autoks justnimelt hea hinnaga, kvaliteetse ja mõistlike ülalpidamiskuludega Toyota Corolla.

12. novembril sai oma 12 automaatkastiga Toyota Corolla hübriidi Amservist kätte CityBee, jagamismajanduse imelaps Leedust . Need ongi esimesed automaatkäiguga lühirendisõidukid CityBee Eestis.

CityBee masinapargi juht Patrick Valk sõnas autosid vastu võttes, et need on juhi seisukohalt mugavamad ja ka keskkonnasäästlikumad:

„Sõidumugavus on juhile oluline, mistõttu on see meie praegustele ja tulevastele klientidele kindlasti positiivne uudis,” ütles Patrick Valg.

Ka Circle K võttis Corolla!

Lisaks jagamismajanduse tegijatele mõtlevad kütusesäästlikuma tuleviku peale ka teised. Kui taksofirmadega on asi selge – Toyota on tõestatult vastupidav sõiduvahend – siis see, et Eesti üks suurimaid kütusekette peab vajalikuks oma valikut pressiteatega tähistada, on üllatavam.

29. novembril andis Circle K teada, et võttis Amservilt vastu 16 hübriidset Toyota Corollat, mis hakkavad sõite tegema piirkonnajuhtide, automaatjaamade operaatorite ja kontoritöötajate igapäevaautodena:

„Tänaste fossiilsete mootorikütuste tulevikualternatiiv tavasõidukite jaoks on elekter ning kuna hübriidautod on samm õiges suunas, siis sõidavad nüüdsest ka meie töötajad just hübriidautodega,“ rääkis Circle K Eesti ASi peadirektor Kai Realo autosid vastu võttes.

Toyota Corolla on uute autode müügitipus

Toyota Corolla, mis varakevadel Eestis müügile jõudis, on teinud hämmastavat müüki ja tõusnud AMTELi põhjal 11 kuuga Toyota RAV4 järel teiseks. Soomes, Lätis ja Leedus on see samuti müügitabelite tipus. Kõikjal on pop just hübriidajamiga versioon.

Euroopa Liidus kasvab lähiaastatel hübriidajamiga autode ja e-autode müük hüppeliselt. Eesti on aastaid selles osas olnud päris eesrindlik, aga kasvuruumi on meilgi veel kõvasti.

Niisiis ootame veel uudiseid Toyota Corolla hübriidide kohta. Milline ettevõte järgmisena otsustab, et vot, seda autot meil ongi kümnete kaupa vaja!? Palju õnne ka Amserv Autole, kellel, tundub, on tänavu väga hea aasta.

Allikad: Bolt, Circle K, CityBEe

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com