Teisipäev, 20. veebruar 2024
Tänaste mängurite ootused on kõrgemad kui kunagi varem – nad otsivad midagi, millesse saaks täie hooga sukelduda ja millest viimast võtta.

Nad otsivad riistvara, millel on tipptasemel näitajad, kuid mis suudaks edasi anda mänguloojate emotsioone. Philips on seetõttu välja tulnud laia valiku monitoride ja lisaseadmetega, mis on loodud pakkuma rikkalikke ja kaasakiskuvaid mänguelamusi kõigile, olenemata maitsetest või vanusest – et pakkuda mänguritele kõike seda, mida nad ootavad.

Oktoobris 2022 esitles Philips Pariisis uut mänguritoodete brändi Evnia – Veli V. Rajasaar käis lähemalt vaatamas ja Evnia avapaugu kohta saab lähemalt lugeda siit. Nüüd lisandub Evnia tooteperekonda 27-tolline Quad HD mängumonitor 27M2C5500W, mis ühendab endas välkkiire 240 Hz värskendussageduse, kompaktse ja ergonoomilise disaini ning kõrgtasemel funktsioonid, tagades iga mängukogemuse unustamatuse.

Philips Evnia 27M2C5500W monitor

 

Peamised näitajad:
  • AMD FreeSync Premium Pro pakub ülisujuvat HDR mängukogemust
  • Ultrakiire 240 Hz värskendussagedus toetab pea viivitustevaba mängu
  • Kumer 1000R ekraan muudab mängud kaasakiskuvamaks
  • DisplayHDR 400 pakub elutruud ja väljapaistvaid visuaale
  • Kristallselge pilt QHD 2560×1440 resolutsiooniga
  • Fast VA kuni 1 ms GtG reageerimisajaga
  • MultiView võimaldab samaaegset topeltühendust ja vaadet

“Peegeldades Evnia missiooni pakkuda tänapäeva mängijatele seda, mida nad vajavad, et muuta iga mängusessioon võimalikult nauditavaks, on Philips Evnia monitorides kombineeritud sujuv mängukogemus, visuaalne täpsus ja kiirus, mis on kokku seotud väljapeetult disainitud toodete näol. Me oleme uhked selle uue vastupandamatu mudeli, Evnia ning selle pakutu üle,” sõnas Xeni Bairaktari, MMD Monitors & Displays globaalne turundusjuht ning EU vanembrändijuht.

Philips Evnia 27M2C5500W monitor

Philips Evnia 27M2C5500W monitoril on olemas kõik, mida mängijad vajavad kiire, sujuva, visuaalselt vapustava ning füüsiliselt mugava mängusessiooni jaoks. Sujuvuse vaatest on mudelil AMD FreeSync Premium Pro tugi ja kiire 240 Hz värskendussagedus, madal sisendiviivitus ning kiired 1 ms GtG ja 0,5 ms MPRT reageerimisajad. Selle tulemusena pakub monitor pea viivitustevaba pilti ilma hägustumise, viivituste või rebenemisteta – see tähendab, et mängijad saavad nautida ka kõige kõrgema tempoga FPS-e, veebipõhiseid battle royale ja võidusõidumänge, ilma et peaks muretsema, kas monitor mängu kiirusega kaasas suudab käia.

Visuaalselt on uus monitor tõeliselt silmapaistev. Selle kumeral VA ekraanil on 178/178° vaatenurgad ning 1000R raadius tõmbab mängija endasse – see disain kutsub mängija põnevuse ja tegevuse keskmesse. Kristallselge Quad HD pilt on terav, ere ja elutruu ning DisplayHDR 400 tugi täiendab visuaale, pakkudes silmapaistvat eredust, kontrasti ning värve. See annab kokku visuaalse elamuse, mis toob esile kõige väiksemadki detailid ka varje täis stseenides.

Ühenduvus on täielik ja lihtne – monitoril on kaks HDMI ja kaks DisplayPort sisendit ning kahe kiirlaadimispordiga USB jaotur, et mängija saaks mugavalt ühendada kõik seadmed, mis on vajalikud seikluste täielikuks nautimiseks.

Philips Evnia 27M2C5500W monitor

Sellise monitoriga ei pruugi mängija tahta ka oma mängusessioone lõpetada, kuid õnneks on monitori puhul meeles peetud mängijate füüsilist heaolu. LowBlue režiim ning värelusvaba tehnoloogia teevad mängimise silmade jaoks kergemaks. Monitori kallet (-5°/20°), vaatenurka (+/- 30°) ning kõrgust (130 mm) saab muuta ja seadistada iga mängija füüsisele ja vajadustele vastavalt, pakkudes maksimummugavust ka pikkade mängusessioonide ajal.

Philips Evnia 27M2C5500W monitor on ostmiseks saadaval alates veebruari lõpust hinnaga 549€. Rohkem infot Philips Evnia tootevaliku kohta leiab siit.

Fotod: Philips Evnia

KOMMENTEERI SIIN