Laupäev, detsember 3
Tänavu naistepäeval on Viru tänava lillemüüjate juures tavapärasest vaiksem: lilled haaratakse jooksult ja kiirustatakse tagasi autosse. Mupo inspektorid korraldavad kohapeal parkimist ning tagavad autodele kioskite juurde vaba ligipääsu. Ka jalgsi tulijad saavad oma ostud rahus teha.

Sarnaselt varasemate aastatega korraldavad mupo inspektorid ka sel naistepäeval ning sellele eelneval päeval Viru tänava lillekioskite juures parkimist.

Kioskite juurde on autodele vaba ligipääs, et vajalik lilleost saaks ruttu tehtud, et siis mööda Valli tänavat uuesti vanalinnast välja sõita. Lisaks reguleerijatele näitavad teed ka ajutised liikluskorraldusvahendid.

Mupo juhataja Aivar Toompere tõdeb, et tänavu on rahvast oluliselt vähem kui eelmisel või üle-eelmisel olnud, ja põhjuseks on muidugi koroona:

“Ostjaid on suhteliselt hõredalt, aga autosid tuleb pidevalt. Ostud tehakse kiiresti, pikka otsimist ja kauplemist ei ole – ja lahkutakse rutates.”

Toompere sõnul on rõõmustav see, et inimesed kannavad valdavalt maske, näokatteta ostlejaid on vähe. “Meie inspektoritel on maskid kaasas ja neid ka vajadusel pakutakse.”

“Tänane naistepäev on paljudele teistsugune, aga see kindlasti ei vähenda rõõmu ilusa lilleõie saamisel. Soovin kõigile toredat naistepäeva,” lisas Mupo juhataja.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.