Kolmapäev, 28. veebruar 2024
Eesti Meediaettevõtete Liidu liikmeskanalid panevad vaktsineerimiskampaaniale õla alla: järgmise nädala jooksul kutsutakse tasuta reklaampindadel üles Eesti inimesi vaktsineerima.

This slideshow requires JavaScript.

Koroonakriisi lõpetamise tõhusaim meede on võimalikult paljude inimeste vaktsineerimine. EML liikmed teevad vaktsineerimise hoogustamiseks omapoolse kampaania, avaldades tasuta kampaania “Pane õlg alla” reklaame.

“Meedialiit panustab koroonakriisi lõpetamisse tasuta meediapindadega, et kutsuda Eesti elanikke võimalikult kiiresti end vaktsineerima. See on ainus võimalus elada kolmas laine võimalikult väikese nakatumise ja väheste piirangutega üle,“ ütles Eesti Meediaettevõtete Liidu juhataja *Merle Viirmaa-Treifeldt.

“Selleks, et lapsed saaksid sügisel kooli minna ja majandus loomulikult toimida, tuleb end vaktsineerida ja just seda teadlikkust soovime me tõsta.”

Kampaania raames ilmuvad vaktsineerima kutsuvad reklaamid nii veebis, paberlehtedes, TV- kanalites kui ka raadiotes.

Kampaanias panevad õla alla: TV3 Grupi kanalid, Äripäeva kanalid, Postimees Grupi kanalid, Ekspress Meedia väljaanded, Õhtuleht Kirjastuse väljaanded.

Kohalikest lehtedest on Raplamaa Sõnumid, Saarte Hääl, Põhjarannik ja Severnoje Poberežje, Vooremaa, MK-Estonia, Tribuna portaal, Sõnumitooja, Lääne Elu, Võrumaa Teataja, Harju Elu ja Vestnik Tartu. Ringhäälingute Liidu kanalid ja portaal Accelerista on samuti reklaame nädala jooksul avaldamas.

Reklaamid ilmuvad nii eesti kui ka vene keeles ajavahemikus 14.-17. juuli. Reklaamikampaania toimub koostöös Sotsiaalministeeriumiga, mis viib juulis ja augustis läbi vaktsineerimise teavituskampaaniat „Pane õlg alla!“.

Lisainfo vaktsineerimisele registreerumise kohta www.vaktsineeri.ee

KOMMENTEERI SIIN