Skandinaavia suurima kliendirahulolu uuringu AutoIndex 2018 tulemustest selgub üllatusena, et oma autovalikuga on kõige enam rahul Subaru omanikud. Rootslaste oma ja ainus rahvusauto Volvo on küll hõbemedalil, aga siiski… hõbemedalil.

Subaru tulemused AutoIndexis on tähelepanuväärsed – alates 2001. aastast koostatavas uuringus on Subaru nüüdseks olnud võidukas viiel korral ning kolme parima hulka on kuulutud juba 12 aastat järjest.

Kõik uuringus osalenud autoomanikud olid eraisikud, kelle sõidukid olid vähem kui seitse aastat vanad. 2018. aasta aruandes nimetasid autoomanikud kokku 23 marki ning kokkuvõttes selgus, et taaskord on kõige enam oma autovalikuga rahul Subaru omanikud.

Lojaalsuse mõõdupuuks on mõistlikkus: kui palju autokujulist vastet saab inimene oma raha eest, kui odav või kallis on soetatud neljarattalist ülal pidada, kui vastupidav ja sõiduvõimekas see on ning mis saab autost edasi kui ise enam ei taha, ja paneks müüki?

AutoIndex 2018 Top 5:

1.Subaru
2.Volvo
3.BMW
4.Honda
5.Toyota

“Tulemused näitavad, et suutsime taas täita oma klientide kõrgeid ootusi. Meie põhimõte on, et meil oleksid rahulolevad töötajad ja edasimüüjad, millega pikemas perspektiivis kaasnevad rahulolevad autoomanikud. Me oleme õnnelikud ja uhked, kuid mõistame, et peame oma positsiooni säilitamiseks veelgi rohkem tööd tegema,” ütles Subaru Nordic AB tegevdirektor Christer Blomdell.

AutoIndex on suurim autoomanike seas läbiviidav rahuolu uuring Skandinaavias. Tänavu osales uuringus ligi 12 000 autoomanikku kes vastasid 130 küsimusele oma sõiduki kvaliteedi ja selle hooldusega tegeleva ettevõtte klienditeeninduse kohta.

Allikas ja meedia: AutoIndex, Subaru

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.