Järgmisest kevadest alustab soomlaste Finnair otselendude Helsingist Californiasse Los Angelese lennujaama. Los Angelese lennuliin on esimene Ühendriikides olev Finnairi sihtkoht, kuhu lennatakse uue Airbus A350 lennukiga. Lennuaeg Helsingist Los Angelesse on veidi üle 10 tunni.

Alates 31. märtsist lendab Finnair Helsingist kolm korda nädalas otse Los Angelese (LAX) rahvusvahelisesse lennujaama. Eestlaste jaoks tähendab see uue mugava reisisihi avanemist, sest Finnair on viimasel ajal oluliselt tihendanud lennugraafikut Tallinna ja Helsingi vahel.

„Tänu Helsingi lähedusele tähendab Finnairi uus põhjapoolne lennuliin Los Angelesesse konkurentsivõimelisi ja mugavaid reisiaegu ka eestlastest klientidele. Samuti hõlbustab uus ühendus jätkulende Los Angelesest teistesse USA sihtkohtadesse,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair plaanib järgmisel suvehooajal lisalende ka San Francisco ja Chicago liinile. Mõlemad lennuliinid alustavad aprillist ja San Francisco liinile lisandub maist neljas iganädalane väljumine.

Nende muudatuste järel lendab Finnair igapäevaselt Californiasse, kolm korda nädalas Los Angelesesse ja neli korda nädalas San Franciscosse.

Los Angeles on tuntud eeskätt oma ilusa ilma ja kuulsate randade poolest, olles koduks Ameerika televisiooni- ja filmitööstusele, sealhulgas maailmakuulsale Hollywoodi piirkonnale. See on ka Ühendriikide üks suuremaid ärireiside ja kaubaveo sõlmpunkte.

„Avasime San Francisco lennuliini kaks aastat tagasi ja oleme saanud kinnitust, et California ja läänerannik on meie klientide seas populaarsed sihtkohad. Oleme veendunud, et uut Los Angelese lennuühendust saadab samaväärne edu,” lisas Skuja.

Los Angeles on Finnairi viies sihtkoht Põhja-Ameerikas. Soome tiivad viivad reisijad ka New Yorki, Chicagosse, San Franciscosse ja Miamisse. Eeldatav lennuaeg LAX-i on 11 tundi ning Helsingisse 10 tundi ja 30 minutit.

Finnair opereerib lendusid Ameerika Ühendriikidesse koostöös American Airlines’i, British Airways’i ning Iberiaga. Koostöö erinevate partneritega pakub klientidele täiendavaid lendude valikuid, paremaid ühendusi ning hindasid Atlandi-ülestel marsruutidel. Hetkel opereerivad neli nimetatud lennundusettevõtet kokku enam kui 100 igapäevast edasi-tagasi lendu Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel.

Allikas ja pilt: Finnair

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.