Volkswageni esimene kompaktne kupee-linnamaastur on nüüd saadaval kõikides Volkswageni esindustes üle Eesti. Uue Taigo baasmudeli hind algab 19 750 eurost.

Kupeele kohane langev katusejoon ning veidi kõrgem isteasend annavad Taigole ainulaadse ja stiilse kuju. Interjööri keskseks elemendiks on standardvarustuses olev digitaalne Digital Cockpit näidikupaneel. Soovi korral saab sõidukit täiendada musta katuse, kallutatava ja avaneva panoraamkatuseluugi ning tehnoloogiliste funktsioonidega nagu IQ.DRIVE Travel Assist juhiabi, mis võimaldab sõita osaliselt autonoomsel režiimil.

Koostöö muusikutega

Nii nagu muusika, on ka Taigo nauditav, universaalne ja piirideta, mistõttu teeb Volkswagen koostööd kolme tõusva tähega muusikamaailmas. Nüüd ei peegeldu Taigo kaasaegne iseloom mitte ainult paljudes tarkades mugavus-, juhtimis- ja abisüsteemides, vaid ka kolmes äsja avaldatud muusikavideos – Chris Jamesi “The Cool Kid”, Gheist’i “Home Again” ja Yugen Blakroki “Pedestal”.

Moodne disain ja digitaalsed lisad

Heade proportsioonidega uudne kerekuju ja kuni 18-tollised veljed annavad uuele Taigole elegantse ja lennuka välimuse. Lisaks standardvarustuses olevale digitaalsele näidikupaneelile on auto interjööri keskseks elemendiks ka uue põlvkonna info- ja meelelahutussüsteem MIB3. Valikuline Digital Cockpit Pro suhtleb aga muuhulgas juhiga.

Volkswagen Taigo 2022

Kolm mootorit ja kolm varustustaset

Esiveoline Taigo on saadaval kolme erineva mootoriga (1,0-liitrine bensiinimootor võimsustega 70 kW/95 hj või 81 kW/110 hj ning 1,5-liitrine bensiinimootor võimsusega 110 kW/150 hj) ja kolme varustustasemega – Life, Style ja R-Line.

Baasmudelil Life (1,0 TSI mootor võimsusega 70 kW/95 hj ja viiekäiguline manuaalkäigukast) on lai valik standardvarustust nagu näiteks multifunktsionaalne rool, kliimaseade, otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga, rajahoidmisabiline Lane Assist ja LED-esituled.

Volkswagen Taigo 2022

Lisaks on Life paketis App Connect, mis võimaldab valitud rakendusi ja sisu mugavalt sõidukis oleva ekraani abil kasutada. Soovi korral on võimalik valida ka võimsam mootor – 1,0-liitrine bensiinimootor võimsusega 81 kW/110 hj.

Veelgi rohkemate võimalustega varustustasemel Style on Apple CarPlay ja Android Auto toega juhtmevaba App-Connect. Lisaks on sõidukil IQ.LIGHT LED-maatriks-esituled koos LED-päevatuledega. Taigo Style on saadaval kahes mootori ja käigukasti kombinatsioonis: 1,0 liitrine bensiinimootor (81 kW/110 hj) tuleb koos viiekäigulise manuaalkäigukasti või seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga ning 1,5 liitrine bensiinimootor (110 kW/150 hj ) koos seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

R-Line varustustase on õige valik sõitjale, kes eelistab sportlikku üldmuljet. R-Line varustustase toob R-line disainiga kaitseraua, tagumise õhuhajuti, sportlikud kõrgläikega mustad elemendid ja suuremad, kuni 18-tollised veljed. Sisemuses on kasutatud musta laepolstrit. R-Line varustuses on kahetsooniline automaatkliimaseade Air Care Climatronic, Digital Cokcpit Pro, Ready 2 Discover info- ja meelelahutussüsteem ning soojendusega esiistmed.

Olenevalt varustustasemest on lisatasu eest võimalik tellida erinevaid kujunduspakette ning samuti on võimalik sõidukile lisada eemaldatav haakekonks.

Volkswagen Taigo 2022

Fotod: Volkswagen

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.