Renault esitleb Genfis uuenenud disainiga Captur – krossoverit. B-segmendi krossoverite seas on Captur seni leidnud kõvasti poolehoidjaid. Uustulnuka pealisülesandeks on senist turupositsiooni säilitada ning ehk isegi kasvatada. Müügile peaks moodsama kuue saanud Captur jõudma sel suvel.

2016. aastal müüdi Capturit Euroopas 215 670 eksemplari, mis tähendab, et tegemist on turu ühe enimmüüduma B-segmendi crossoveriga. Ajaga kaasas käimiseks lisandub populaarse krossoveri välimusele C-kujunditega valgussignatuur, klaaskatus ning värsked värvivariandid.

This slideshow requires JavaScript.

DISAIN NAGU SUUREMATEL KROSSOVERI-VENDADEL

Uues Capturis on alles kõik eelkäija trumbid, ka efektne kahevärviline kere. Uus Captur on disaini poolest sammu võrra lähemal suuremale vennale Kadjarile.

Auto esivõret on muudetud Renault’ teistele krossoveritele sarnasemaks ning lisatud on kroomliist. Autol on olemas ka esi- ja tagaosa põhjakaitsed.

Kolme kõrgema varustustaseme valikusse lisanduvad kahed 16-tollised veljed (Extreme ja Adventure) ning kahed 17-tollised veljed (Emotion ja Explore).

Alates kolmandast varustustasemest kuulub Capturi komplekti ka klaaskatus, mis lisab avaruse tunnet ning mõjub elegantse disainielemendina.

Sõltuvalt varustustasemest saab uuenenud Captur ‘Pure Vision’ valgusdiood-esituled, millel lisaks nägususele on ka parem valgustusvõime ja paremini tagatud turvalisus.

Renault’le omaselt asuvad kaitseraua alumises osas C-kujutistega leed-päevasõidutuled. Ka tagatulede valgustus on Renault uuematele mudelitele sarnane.

VÄRVIPALETT SAAB UHKELT TÄIENDUST

Capturi värvivalikus on nüüd juba üle 30 kombinatsiooni, nüüd lisandusid oranž (Atacama Orange) ja sinine (Ocean Blue) kerevärv ning uus hall (Platinum Gray) katusevärv.

Auto sisemuse isikupärasemaks muutmiseks on uue Capturi valikutes kuus sõitjateruumi värvipaketti: vandel (Ivory), sinine (Ocean Blue), helepruun (Caramel), punane (Red) ja kaks hõbedast tooni (Satin Chrome ja Patina Chrome).

Lisaks pakutakse viit värvilist välisdisaini paketti: vandel (Ivory), sinine (Ocean Blue), pruun (Cappuccino), punane (Red) ja oranž (Atacama Orange – ilukilbid, ukseliistud).

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Igavad ühevärvilised autod ei ole ammu enam moes. Linnainimene tahab sõita tänapäeval kõrge autoga, mis näeks välja nagu maastur ja sportauto, pakuks toredaid värvilahendusi ja isikupärast välimust.

Renault Captur pakub uues versioonis nii kirjut värvipaletti, et kui julgeks, siis võtaks kohe kõike ja kordamööda: esmaspäeval sinine valgega, teisipäeval kohvipruun mustaga, kolmapäeval… kõik on hästi, kuni jääme hea maitse piiresse, eks!

Sestap soovitamegi autosalongis julgelt kasutada konfiguraatorit ja vaadata, milline tulevane auto välja näha võiks. Meie sõprade juures, ABC Motorsis ootab teid nii Legolandi-elamust pakkuv moodne konfiguraator kui toredad müügiinimesed, kel on hea maitse ja varrukast võtta häid soovitusi, milline Captur see just kõige sobivam oleks.

*Uut Capturit tutvustatakse lähemalt Renault’ stendil Genfi autonäitusel 7. märtsil kell 12:15.

Vaata ja küsi uue Capturi kohta oma lähimalt edasimüüjalt

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.