Uus Renault Austral on jõudnud viimasesse arendusfaasi ning algavad sõidutestid Euroopa teedel. Mitmekuulise testperioodi käigus läbib ligi 100 sõidukist koosnev autopark kokku kaks miljonit kilomeetrit peamiselt Prantsusmaa, Hispaania, Saksamaa ja Rumeenia teedel.

Renault’ uusima linnamaasturi arenduse viimane etapp on testida autot reaalsetes oludes. Seetõttu sõidavadki kokku 900 juhti mitmekuulise perioodi jooksul maha kaks miljonit kilomeetrit Lõuna-, Kesk- ja Ida-Euroopa teedel, et kontrollida sõiduki töökindlust ja peenhäälestada Australi mootoreid.

Vastupidavuskatsetega kontrollitakse ka erinevate komponentide töökindlust, sealhulgas Australi uusima põlvkonna 1,3 TCe E-Tech 12V mahehübriidi. Luubi all on ka Australi uus CMF-CD3 platvorm, juhiabisüsteemide muudatused, samuti helikindluse ja vedrustussüsteemi mugavus.

Renault Austral

Australi mootorivalik paistab silma väiksema CO²-heite ja parema jõudlusega – alates 105 g CO²/km (E-Tech mootoril vastavalt WLTP tsüklile, kinnitamisel) ja maksimaalse võimsusega kuni 200 hj.

Eestisse jõuab uus Austral kevadel. Rohkem infot sõidukatsete kohta leiab siit.

Meedia: Renault

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.