blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Kostab sahinat: uus Nissan 240SX S16 ehk Silvia valmistub debüüdiks

Kuuldavasti tuleb peatselt turule uus Nissan 240SX S16 (ehk Silvia), mis peaks esmakordselt avalikkusele nähtavaks saama Tokyo autonäitusel. Kuigi hetkel mitte tohutult populaarne, võiks see tulevate kuude jooksul muutuda.

OMADUSED 2017. aasta Nissan 240XS S16 tundub eelkäijast väiksem ja selle uuendatud välimus meenutab uut Nissan Z kupeed. Interjööri osas on kõik veel suur saladus. Väidetakse, et uus auto on mugavalt 5-kohaline ja vidinate seas on muuhulgas navigatsiooniseade, infolustiväli, Bluetooth, kvaliteetne helisüsteem.

MOOTOR JA VÕIMEKUS Eelneva mudeliga võrrreldes on 2017. aasta 240SX-l väiksem, kõigest kaheliitrine mootor. Mõnda komponenti jagab auto ka Nissan Jukega, millel on 1,6-liitrine reas-neljane turbomootor. Uus mootor suudab välja anda kuni 200 hobujõudu, millest piisab pereautole või isegi millelegi veidi enamale.

Arvatakse, et tagaveolisele kupeele paigaldatav kaheliitrine mootor on ehitatud Nissani ja Renault’ inseneride liidu poolt. Selle mootori pöördemomendi juures oleks 240SX üsna konkurentsivõimeline võistleja 0-60 km/h sprindis näiteks Toyota GT86-le ja Subaru BRZ-le.

silviarear

Teine võimalus on, et kasutatakse Mercedese C180 1,8-liitrist jõuallikat. See on täiesti tõenäoline, kuna Nissan ja Mercedes on ennegi koostöö teinud. 1,8-liitrine turbomootor annab välja kuni 156 hobujõudu, kuid kui uut 240SX ei tuunita vähemalt 200 hobujõuni, jääb see konkureerivast Subaru ja Toyota tagaveolisest kupeest ilmselt sammukese maha.

HIND JA SAABUMINE Ametlik baashind pole veel kinnitatud, kuid allikate sõnul on see umbes veidi üle 20 000 euro ning turule peaks see saabuma kas 2017. aasta lõpus või 2018. aasta alguses.

ACCELERISTA KOMM Kuigi see on nüüd küllaltki kuulujutu maitsega ja pärispilte pole kuskilt võtta, siis küllap see S16 ka nii ehk naa tuleb, seega driftimehed saavad juba vähemalt uue kere jaoks raha koguma hakata, kuna neil pole teha midagi ei ühe ega teise standardmootoriga. Aga uus ja ilus 240SX kere võiks ju ikka olla, eks?

Allikas ja meedia: Cars of 2017

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com