Esmaspäev, 4. detsember 2023
Toyota esitleb värsket mudelit RAV4 Adventure, mis paistab silma selgelt eristuva disaini ja uuendustega.

Uus RAV4 Adventure paistab silma värske välisilmega: Toyota embleem on liikunud kapoti esiservast allapoole, uue musta värvi iluvõre keskel asuva kahe horisontaalse riba vahele.

Linnamaasturile omast jõulist välimust rõhutab eesmiste udutulede paigutamine uutesse mustadesse ümbristesse ja säravhõbeda viimistlusega esipiilaritega sujuvalt ühte sobitumine. Efektselt mõjuvad ka senisest laiemad rattakoopad ja uued matthallid 19-tollised valuveljed. Tagaosa ilmestab sarnane hõbedane spoiler.

Toyota RAV4 Adventure

RAV4 Adventure’it on võimalik soetada ka ainulaadses kahetoonilises värvivalikus, kus Urban Khaki kerevärv on sobitatud kokku katuse, esipiilarite ja tagaspoileri Dynamic Grey tooniga, mis tuletab meelde legendaarse FJ40 Land Cruiseri heledat katust.

Sõitjateruumis on istmetele välja töötatud spetsiaalne viimistlus, milles kontrastsete oranžide õmblustega must kunstnahk on kombineeritud sügavalt tepitud seljatoe- ja padjaosadega. Samuti on paigaldatud lävepakuliistud.

Toyota RAV4 Adventure

RAV4 – teerajaja aastast 1994 kuni tänaseni

Toyota RAV Adventure liigub Toyota neljanda põlvkonna hübriidajami jõul koos täiendava elektriajamiga – need kuuluvad koos intelligentse nelikveoga standardvarustusse.

Efektiivne ja jõuline hübriidtehnoloogia ühendab elektri ja 2,5-liitrise neljasilindrilise bensiinimootori. Tänu kahe jõuallika laitmatule koostööle ja termiliselt tõhusale mootorile saadi võimsuseks 222 hobujõudu. RAV4 Adventure võib vedada kuni 1650 kg rasket (piduritega) haagist.

Uued on ka prožektor-tüüpi LED-esituled ja LED-udutuled. Style varustustase pakub aga uusi 10 kodaraga läikivmusta disainiga valuvelgi. Sõitjateruumis on rõhku pandud mugavuse lisamisele – selle tagavad uus LED-valgustus, kaasreisija istme elektriline reguleerimine, valgustatud akna juhtlülitid ning uued USB-C pesad, mis sobivad telefonide ja muude seadmete laadimiseks.

Toyota Connected Services teenus lubab MyT rakenduse abil oma autost ülevaate saada – määrata selle asukohta, optimeerida sõiduanalüütika abil sõidukogemust ja saada rohkelt muud kasulikku teavet.

Toyota RAV4 Adventure

Viimased täiendused aitavad maailma enimmüüdud linnamaasturil hoida oma segmendis turuliidri positsiooni, mille see mudel on Baltikumis välja teeninud alates 1995. aastast.

1994. aastal lõi algne RAV4 autoga aktiivseks vaba aja veetmiseks täiesti uue turu. Ulatuslikule läbimurdele on järgnenud enam kui kaks miljonit müüdud sõidukit. Nüüdseks pole uuendusmeelsus kuhugi kadunud – RAV4 Adventure on esimene hübriidelektrienergiat pakkuv linnamaastur.

Uue Toyota RAV4 Adventure hinnad algavad 41 700 eurost.

Fotod: Toyota

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.