Alates eelmisest nädalast on eelmüügis uus Multivan T7, mis põhineb esmakordselt MQB sõiduautoplatvormil ning on saadaval ka pistikhübriidina.

Lisaks on uuel mudelil tipptasemel abi- ja juhtimissüsteemid. Uue interjööriga Multivani baashind Eestis on 42 205 eurot ning esimesed sõidukid saabuvad tellijateni uue aasta veebruaris.

Uue Multivani eelmüügiga algab Volkswageni tarbesõidukite osakonna jaoks uue mobiilsuse ajastu. Tulevikus koosneb Bulli sari kolmest peamisest „sambast“: Multivani ja Transporter 6.1 mudeliseeriatest ning ID.BUZZ mikrobussist, mis jõuab turule järgmisel aastal. Transporter 6.1 jääb ka edaspidi oluliseks tarbesõitude mudeliks ning Califonia matkaautode ikooniks.

Kuni seitsmekohaline Multivan sobib tänu uuele istme- ja pagasisüsteemile lisaks peredele ja aktiivse eluviisiga inimestele ka lugematutesse teistesse stsenaariumitesse. Tänu uuele multifunktsionaalsele interjöörikontseptsioonile sobib sõiduk ka esimese klassi transfeeriks. Lisaks baasmudelile on võimalik Multivani soetada ka pikendatud mudelina, tänu millele mahutab sõiduk veelgi rohkem pagasit. Multivani pagasiruum mahutab 4053 liitrit.

VW Multivan T7

Multivani kõik tagumised üksikistmed on kergesti reguleeritavad ja eemaldatavad, seega saab nüüd näiteks hinnalisemaid jalgrattaid sõitjateruumis hoida. Maksimaalne reisijateruumi kõrgus jääb samaks, kuid koos uue panoraamkatuseluugiga on ruumi võimalik veelgi avaramaks muuta.

Multivan sillutab uue ümberkujundatud armatuurlauaga tee digitaalsesse maailma. Standardvarustusesse kuulub digitaalne juhiala ning teabe- ja meelelahutussüsteem Ready 2 Discover. Süsteem pakub veebipõhise juhtimisseadme kaudu laia valikut veebiteenuseid ja funktsioone. Digitaalne juhiala on varustatud ka 10-tollise raadioekraaniga.

VW Multivan T7

Uut Multivan T7 mudelit on esmakordselt võimalik valida ka 160 kW/218 hj võimsusega pistikhübriidina, mis teeb võimalikuks heitmevabad linnasõidud ning madala kütusekuluga pikamaasõidud. Lisaks pistikhübriidile on esiveoline Multivan saadaval neljasilindrilise turbomootoriga võimsusega 150 kW/204 hj. Järgmisel aastal lisandub neljasilindriline turbodiiselmootor, mille võimsus on 110 kW/150 hj. Kõikidel versioonidel on standardvarustuses automaatne DSG-käigukast, võtmeta süüde ja elektriline käsipidur.

VW Multivan T7

Uuel Multivanil on oluliselt rohkem abisüsteeme ja -funktsioone. Standardfunktsioonidena on mikrobussil Car2X liiklusohu hoiatussüsteem, otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga, rajahoidmisabiline Lane Assist, stabiilsuskontroll ja teelt väljasõitu ärahoidev abiline, dünaamiline liiklusmärkide kuvamine ning püsikiirushoidik. Uue süsteemina on saadaval ka juhiabisüsteem IQ.DRIVE Travel Assist, mis võimaldab osaliselt autonoomsel režiimil sõita kiirusega kuni 210 km/h. Standardvarustuses olevate LED-esitulede asemel saab valida IQ.LIGHT LED-maatriksesituled.

Lisainfo ja hinnakirja leiab siit.

Fotod: Volkswagen

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.