Esmaspäev, 25. september 2023
Sügisene rattalaat on parim võimalus, soetada hea hinnaga jalgratas või rattavarustus! Tänavune rattalaat toimub laupäeval, 5. novembril laadalistele tuttavas kohas – Škoda Laagri salongis. Škoda Rattalaadal on kauplemas suurimad Eesti jalgratta- ja spordipoed ning kaupa pakkuma on oodatud ka eraisikud.

Škoda Rattalaat

Eesti rattavõistluste kalender on nõnda tihe, et korraldusmeeskonnal läheb aasta-aastalt keerulisemaks leida kõiki osapooli rahuldavat kuupäeva. Võttes arvesse varasemate aastate tagasisidet, otsustati vältida koolivaheaja nädalavahetusi ning lükata rattalaat tänavu hoopiski novembri algusse. Kellel aga plaan osaleda Kodasoo-Ruu maastikusõidul, siis arvatavasti jõuab ka pärast võistlust laadalt läbi hüpata – rattalaat on avatud kella 10-16.00.

Škoda Rattalaat

Kaupmeeste ja laadaliste päralt on ligikaudu 2 000 ruutmeetrit kauplemispinda. Kaubavalik ulatub uuest kasutatuni: jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning võistlussarjade registreerumisteenusteni.

Kaupmehed on hooaja lõpul välja tulnud rohke valiku vaid laadapäeval kehtivate eripakkumistega, mistõttu on 5. novembril Škoda Laagri esinduses toimuv rattalaat parim koht, et soodsalt endale rattavarustus hankida.

Laadapäeval avalikustavad ka suuremad rattasarjad oma 2017. aasta võistluskalendri ja traditsiooniliselt on kohapeal võimalik terveks eeseisvaks rattahooajaks soodsamalt registeeruda.

Škoda Rattalaat

Rattalaada afterparty toimub koostöös Venus Clubiga. Enne äftekat toimub seal Eesti suurima maastikusarja Estonian Cup 2106 hooaja autasustamine. Seega on kõik oodatud Škoda rattalaadale – ostma, müüma või niisama sõprade-tuttavatega juttu puhuma ning pärast seda mõnusas meeleolus pidutsema.

Allikas ja fotod: Škoda

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.