Eestis Jeepi ja Alfa Romeo kaubamärke esindav United Motors avas Kohtla-Järvel moodsa müügi- ja teeninduskeskuse. Tartu ja Pärnu järel on see kolmas sel suvel uksed lahti teinud esindus. Koos Tallinna Peetri keskusega on Alfa Romeo, Jeep ja nende volitatud teenindus nüüd Mandri-Eestis kõikjal kättesaadavad.

Ida-Virumaal on United Motors tegutsenud alates 2006. aastast, kuid varasemalt on Järveküla tee 22 asuvas esinduses tegeletud BMW sõiduautode müügi ja teenindamisega.

Alates augustist saab avaras, üle 200-ruutmeetrises müügisaalis tutvuda ka uute Jeepide ja Alfa Romeodega ning kaasaegses margiteeninduses lisaks BMW-dele ka neid hooldada.

Jeepi uue esinduse avamist on idavirulased pikisilmi oodanud – see mark on siinkandis populaarne, kuid kuni juuli lõpuni asus brändiesindus Jõhvis.

Nüüd on see mugavalt toodud otse maakonna keskmesse, kuhu on lihtne kohale jõuda – uus esindus paikneb kiviviske kaugusel Kohtla-Järve südalinnast.

Järveküla tee valgusküllases müügisaalis saab korraga eksponeerida seitset autot, lisaks on väljas demoautod, millega kliendid saavad esmase sõidukogemuse ning proovida ära rikkaliku valiku turva- ja juhiabisid.

Napilt kümme päeva avatud olnud uus keskus ning suur hooldusala on juba pälvinud klientide sooja vastuvõtu. United Motorsi Kohtla-Järve esinduse juhataja Marko Murula ütleb, et kiires tagasisides pole midagi juhuslikku:

„United Motors on Kohtla-Järvel tegutsenud 2006. aastast alates. Enamus meie töötajaid on siin olnud sellest ajast või 2010. aastast, mil tegevust laiendasime. Suure kogemusega, koolitatud ja pühendunud müüjad ning meistrid on aastatega saanud klientidele justkui sõpradeks või isegi pereliikmeteks, sest mistahes mure puhul saab kiiresti abi.”

Kui kõne all on uue auto ostmine, tuleb klient Murula sõnul ikka neile ning vahetab pigem automarki kui müüjat.

“Jeepi on pikisilmi oodatud, sest see sobib kui valatult Virumaa mitmekesistesse oludesse.  Alfa Romeo on aga teadagi tõeliste autogurmaanide maiuspala,” lisab Murula. 

United Motorsi müügijuht Leino Luik peab tänavust suve ettevõttele igati kordaläinuks: „Oleme lühikese ajaga koostöös heade partneritega ja ka omal jõul avanud kolm Jeepi ja kaks Alfa Romeo esindust üle Eesti ja see on olnud õigustatud otsus – kliendid on meid leidnud, müük läheb ülesmäge.”

Luik rõõmustab, et lisaks BMW klientidele on uue teeninduskeskuse loetud päevadega üles leidnud ka senised Jeepi omanikud:

„Jah, see on tõepoolest positiivne, sest parema sisustusega volitatud teenindust Ida-Virumaal pole. Siin on ka vanemate Jeepide omanikud oodatud. Meie koolitatud meistrid saavad oma oskusi vanematel autodel ka 100% rakendada,” lisab Luik.

Kohtla-Järve esinduse juhataja Marko Murula sõnul saab põnevaimaks väljakutseks selle aasta jooksul müügile jõudvate Jeepi pistikuhübriidide tutvustamine:

„Regionaalsest eripärast tingituna on siinkandis seni vaadatudsuuremate ja võimsamate maasturite poole ning Grand Cherokee oma 3-liitrise 184 kW võimsusega diiselmootoriga vastab ka nõudlikuma ostja soovidele. Kuid Jeepi maasturite valik on palju laiem, siit peaks endale igaüks leidma sobiva sõiduvahendi – Jeepil on alles üks omadus, mida paljudel enam ei ole – olgu kuitahes moodne tehnoloogia, suured ekraanid ent võimas nelikvedu oli, on ja jääb Jeepi DNA-sse.”

____

United Motors on klientide seas hinnatud automüüja ja järelteeninduse pakkuja. Ettevõtte omanikud on autoäris tegutsenud ligi 100 aastat: juba 1921. aastal alustas Allan Södeström Rootsis, Malmös uute autode müüki Förenade Bil AB-s. Eestis on United Motors AS ametlik Jeepi ja Alfa Romeo müügi- ja teeninduspartner.

Alates 2017. aastast tegutseb United Motors Peetri esinduses ametliku BMW ja MINI teenindusena, sõiduautode keretööde teostajana ning garantiiliste vähekasutatud BMW ja MINI sõiduautode müüjana.

2018. aasta lõpus ostis United Motors Peugeot’ ja Hyundai esindaja Auto Forte, mis on suurim Peugeot’ esindaja Eestis. 2019. aastal alustati Jeepi ja Alfa Romeo müügiga ning 2020. aastal asutakse koostööpartnerite abil nende brändide müügivõrku Eestis üles ehitama.

Kohtla-Järvel müüb United Motors garantiiga vähekasutatud BMW-sid ja alates 2020. aasta augustist uusi Jeep maastureid ja Alfa Romeosid. Hooldusalal teenindatakse kõiki BMW, Jeepi ja Alfa Romeo kliente.

Tekst: Incognito. Fotod: NYST

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.