Teisipäev, 5. detsember 2023
Välisministeerium palub kohe reageerida kõigil neil, kes on jäänud autoga lõksu Poola piirile ja ei pääse Eestisse. Esmaspäeva hommikul kell 8 on viimane hetk anda teada, et soovite eskorditult humanitaarkoridori kaudu läbi Poola koju tulla. Palun reageerige kohe!

Välisminister Urmas Reinsalu palub kõigile Poola piirile lõiksu jäänutele edastada info: “Saime hetkel Poola ning teiste Balti välisministritega kokkuleppele Poola-Saksa piiril lõksujäänud inimeste küsimuses!”

Erakorralise kokkuleppe alusel alustatakse Saksa-Poola piirilt Eesti inimeste evakueerimist. Kolme Balti riigi kodanike autodest moodustatakse kolonn, mis eskorditakse Poola läänepiirilt idapiirile.

Palun andke koheselt teada meiliaadressil konsul@mfa.ee, kas soovite selles kolonnis homme Poola läbimist läänest ida suunal. Viimane info edastamise aeg on kell 8.00 Eesti aja jârgi.

Kirja tuleb panna isikuandmed, juhiga koos viibivate isikute andmed ja kontakttelefon, et välisministeeriumi esindajad saaksid ühendust. Hea oleks kirja panna ka sõiduki andmed.

Palun jagage seda teadet neile, kellest teate, et nad on jäänud lõksu Poola piirile.
TÄHTIS! Saksamaa sulgeb oma piirid hommikul kell 8.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.