Teisipäev, 20. veebruar 2024
Koit Toome, Saara Pius ja Indrek Raadik avaldasid uue loo, mille esmaesitlus ei toimugi Eesti Laulul, vaid hoopis autosaate “Pöördes” kontsertturneel.

Oktoobri viimasel reedel jõudis vaatajateni Elisa uus originaalsari “Pöördes”. Saatejuhid Koit, Saara ja Indrek saavutasid suvisel koostööl sedavõrd hea omavahelise klapi, et otsustasid minna novembris ühisele kontsertturneele. Täna jõudis avalikkuse ette ka saate tunnuslugu “Pöördes”, kus kõik kolm saatejuhti koos laulavad. Laulu kuuleb elavas esitluses esmakordselt “Pöördes” live-kontsertitel. Laulu muusika on loonud Koit Toome ning sõnad Karl Kermes.

“Pöördes” on Eesti meelelahutusmaastikul ainukordne ja eriline ettevõtmine. Kevadel sündinud idee on hakanud kasvama igas suunas. Esialgsete plaanide kohaselt pidi sündima äge telesaade. Ja sündiski erakordne meelelahutuslik saade, mida saab vaadata Elisa Huubis. Saate võtteperiood esitas rohkelt väljakutseid ning liitis saatejuhid mõnusalt toimivaks pundiks, kes ei ole nõus sellega, et koostöö saate valmimisega läbi võiks saada.

Seepärast otsustati tuua lavale üks teistmoodi kontsertformaat, kus armastatud artistid esitavad lugusid, mida nende kontsertitel tavaliselt ei kuule. Laval on suured ekraanid ja stuudionurk, kus võetakse lahti saate telgitagused ja vaadatakse ning analüüsitakse ägedaid lõike saatest. Üritust ohjab hea huumori ja raudse käega õhtujuht Priit Pius. Külalistena tulevad kaasa Nublu ja Gameboy Tetris.

Miks Nublu? Aga sellepärast, et saate episoodide lõpus kõlab alati Nublu loodud muusika. Kuid Nublu pole ainus, kes ettevõtmise muusikasse on panustanud.

Kogu pundi sünergia oli niivõrd inspireeriv, et saate produtsent Karl Kermes ja Koit Toome otsustasid koos loo kirjutada. Uus lennykravitziliku vaibiga lugu “Pöördes” on mõnusalt rokilik ja päris samasuguse žanriga laule siiani Koidu repertuaarist ei leia. Ka sõnade autor Karl Kermes, kes tavaliselt laulusõnu ei kirjuta, sai võtetest ja inimestest nii tugevalt inspiratsiooni, et sündisid loo sõnad. Laulu saab Koidu, Saara ja Indreku elavas esituses kuulata Pöördes Live Kontsertitel, mis toimuvad 20. novembril Tartus, 22. novembril Rakveres, 23. novembril Tallinnas ja 24. novembril Pärnus. Täpsem info on leitav siin.

Meedia: Elisa, “Pöördes”

KOMMENTEERI SIIN