Esmaspäev, 4. märts 2024
Bolti taksode ja rendiautodega on viimasel ajal olnud mitmeid kummalisi avariisid. Lugeja saatis meile fotod 31. augusti pärastlõunal toimunud avariist Tallinnas, Lillekülas. Lisatud ka Bolti selgitus, PPA ametlik info.

Samal ajal kui Alar Karisest sai 72 poolthäälega Riigikogus Eesti Vabariigi viies president, osales Bolti takso Lille tänava ja Paldiski maantee nurgal avariis. Teine osapool on jalgrattur.

Nagu nähtub fotodelt, on Bolti auto juhipoolne esiklaas purunenud ning selle põhjal võib öelda, et tegemist on raskemat sorti avariiga. Fotod on tehtud kella 14.40 ajal.

Jalgratturi ja auto kokkupõrkel on kannatajaks pooleks alati nõrgem ehk rattur. Rattasadulasse istudes on vaja kontrollida velo sõidukorda, kanda kiivrit ja rõivaid, mis ratturi kaasliiklejatele hästi nähtavaks teevad.

Bolti taksojuhtide tööpäevad on tihti pikad või sõidetakse taksot teise töö kõrvalt. Seega peab olema valvel, et liiklejana ennast ise maksimaalselt säästa ja ennetada võimalikke ohukordi. Alati pole see kahjuks võimalik – nii võivadki päise päeva ajal juhtuda rasked avariid. Soovime ratturile kiiret kosumist!

PPA avariiinfo: 31.08.2021 kell 14.20 teatati liiklusõnnetusest Tallinnas Lille tn 2 juures, kus 42-aastane mees sõitis sõiduautoga Toyota Auris parempööret sooritades otsa mööda jalgteed liikunud ja seejärel teed ületama asunud jalgratturile, 19-aastasele mehele. Jalgrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Bolti kommentaar: Õnnetuse täpsed asjaolud selgitab välja politsei. Boltile teadaolevalt helistas juht ise politseisse ning kiirabisse, kutsudes need sündmuskohale vahetult pärast õnnetuse toimumist.

Õnnetusse sattunud Bolti juhi teenuse reiting ja tagasiside on eeskujulik ning varasemalt ei ole ta meie platvormil liiklusõnnetustesse sattunud.

Pildid: Accelerista lugeja, kelle isik on toimetusele teada

KOMMENTEERI SIIN