Teisipäev, 20. veebruar 2024
Ilmselt on nii mõnigi Tallinn-Tartu maanteehunt avastanud, et populaarses Circle K Mäo teenindusjaamas saab hoolimata rallivatest elektrihindadest nüüd oma elektri- või hübriidautot täiesti tasuta turgutada.

Circle K mootorikütuste tootejuht Teedo Melts kinnitas, et Mäo teenindusjaamas on tõesti hetkel tasuta elektriautode laadimisjaam. „Oleme turule toomas Circle K enda laadijaid ning Mäo on esimene teenindusjaam, kus uus laadija juba töös on. Tegemist on testperioodiga, mil võib ette tulla ootamatuid olukordi ning tõrkeid. Seetõttu me sel ajal klientidelt elektri eest tasu ei küsi,“ ütles Melts. Testimisperiood kestab vähemalt septembrikuu lõpuni.

„Meie jaoks on oluline klientide rahulolu ning me ei taha, et uue tootega kaasnevad viperused rahulolematust tekitaksid. Samas on oluline, et saame laadijat testida päris klientidega igapäevases kasutuses ning oleme juba praegu saanud Mäo laadimisjaamast kasulikku tagasisidet,“ rääkis Melts.

Ettevõte arendab hoogsalt elektriautode kiirlaadimise võrgustikku – lisaks Mäo teenindusjaama uuele oma laadimispunktile on selle aasta lõpuks plaanis avada veel neli uut ülikiire laadijaga elektrijaama: Pärnus Riia mnt teenindusjaamas, Tartu Lõunakeskuse teenindusjaamas ning Tallinnas Sikupilli ja Iru teenindusjaamas. Hetkel on elektriautode laadimisvõimekus seitsmes Circle K teenindusjaamas: Enefit Voltiga koostöös 4 kiirlaadijat Tallinnas Laagris, Õismäel, Järvel ja Katusepapil; IONITY ülikiired laadijad Häädemeestel ja Märjamaal ning uus ülikiire laadija Mäos.

Foto: Circle K

KOMMENTEERI SIIN