Reede, 24. märts 2023
Kuigi seda on keeruline uskuda, ei tegele Accelerista autorid ainult kirjutamisega. Kuna meie ridades on rohkelt mitmekülgsete oskustega inimesi, oleme otsustanud lähitulevikus avada oma veebipoe, kus meie autorid oma oskustele vastavaid teenuseid ja tooteid pakuvad.

Esimesed tootekirjeldused on valminud ning tootevalik laieneb kindlasti veelgi.

Pakett “naabrist töökam”

Kas tahad olla naabrist parem, töökam ja ilusam, aga… lihtsalt ei viitsi? Pole hullu, meil on väga keskkonnasõbralik ja kodumaise päritoluga lahendus.

Otse Saaremaalt võime teie koduhoovi toimetada toorainet, mis annab märku jõulisest töötegemisest. Iga pakett kohandatakse vastavalt kliendile nagu rätsepaülikond ning paigaldusaeg on paindlik – andke vaid teada, millal teie naabrit tavaliselt kodus ei ole.

Uku Crafter oksad

Vastavalt teie koduhoovi eripäradele puistame kunstilise paigutusega nii niidetud muru, oksapudi ja haket, saepuru, mullahunnikuid… Vastavalt aastaajale võime paigaldada ka riisutud lehtede hunnikuid – piiranguks on vaid kliendi fantaasia!

Pakume rentimiseks ka diskreetselt peidetavaid kõlareid koos Fred Jüssi poolt professionaalselt salvestatud Eesti loodushäälte plaatidega, kust leiab igihaljaid hitte nagu “Mootorsae armuhüüd”, “Muruniidukite pulmahooaeg”, “Mu suruõhuhaamer teeb TRTRTRTR” ja “Lehepuhurid… kas neid on kunagi piisavalt?” Kõlarid ja soovitud loo saab käivitada distantsilt ning teie naaber saab vaid ahastada, kui töökas te olete.

Uku traktor
Need rekvisiidid võiksid juba teie hoovi poole teel olla!
Rooliõli Välkkiired refleksid™

Kas tahate roolis sõpradele muljet avaldada, kuid puuduvad vastavad oskused? Me kõik teame, et professionaalse juhi tunneb ära selle järgi, kui kiiresti ta roolil käsi suudab liigutada, korrigeerides täiuslikult piiri peal sõites rooli nurka iga konaruse, auto tasakaalu ja pidamise muutumise järgi. Treenimata silm (nagu teie sõpradel) aga ei suuda kindlasti tuvastada, miks neid liigutusi tehakse – oluline on kiirus!

Kui Sina ei suuda rooli liigutada sama vilkalt kui speedi ja Red Bulli tarvitanud orav, ei ole midagi katki. Meie veebipoest leiab spetsiaalse valemi* järgi valmistatud rooliõli, millega tuleb katta nii rool kui soovi ja olemasolu korral sõidukindad. Kui nüüd oma sõpradele rajal või linna vahel tiire teete, võite kindel olla, et neile ei jää märkamata, milline roolisangar te olete!

Siin näeb rooliõli efekti algaja juhi sooritusele. Võite kindlad olla, et kaassõitja oli veendunud, et istub professionaali kõrval:

* tegu võib, aga ei pruugi olla kasutatud mootoriõliga

Rajahundi rehviõhk™

Kindlasti on rajal käijad tuttavad kärsitusega, mis tekib sessiooni alguses – tahaks kohe rekordeid rünnata, aga rehvid tuleb enne soojaks sõita. Tüütu!

Ärge muretsege, meil on teile lahendus – meie poolt soojaks sõidetud rehviõhk on alati optimaalsel temperatuuril. Tõsta oma auto üles, lase rehvid tühjaks, ühenda kompressor* ja balloon külge ja täida rehvid professionaalselt ette valmistatud, soojendatud rajakõlbuliku õhuga.

Siit näeb, miks sooja õhu mitte kasutamine on lausa ohtlik:

Tulevikus hakkame pakkuma ka soojaks sõidetud mootoriõli, käigukastiõli ja jahutusvedelikku.

* ei kuulu komplekti

Lahtiütlus: veebipoe avamise kuupäev ei ole selge ja lubaduste jagamiseks on plaan veel liiga varajases staadiumis.

Meedia: Veli V. Rajasaar, Uku Tampere

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.