JA NÜÜD TEGUTSE KOHE! JEEP GRAND CHEROKEE TASUTA TUTVUMISPAKETIGA!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Just nüüd on kõige õigem aeg soetada endale vinge uuenduskuuri läbinud Jeep Grand Cherokee! Autot on täiustatud nii disaini kui varustuse poole pealt ning mudelivalikusse on lisandunud uusi isutekitajaid!

2017. mudeliaasta Jeep Grand Cherokeed on täiustatud nii disaini, varustuse kui ka mudelivaliku poolelt. Võimekuse tippu tähendav Trailhawk on nüüd olemas ka Grand Cherokeel, kuue mudelini jõudnud valikust leiab ka uuendatud luksusversiooni Summit ning sportmudeli SRT.

Jeep Grand Cherokee uuendatud välimus torkab silma kohe – seitsme avaga esivõre on senisest lühem ja laiem, udutulede disain on värskelt pilkupüüdev. Auto ise mõjub erakordselt šikilt ning valikus on mitmeid uusi värvitoone ja sõitjateruumi polstrivariante.

VAATA KAMPAANIAPAKKUMIST KOHE SIIT! 

KAMPAANIAPAKKUMINE Silberauto on Grand Cherokee võimekusele ning luksusele lisanud tasuta tutvumispaketi, mis sisaldab:

  • 5-aastast pikendatud garantiid. 2-aastane läbisõidupiiranguta tootjagarantii auto esmaregistreerimisest ning seejärel käivituv Silberauto Eesti AS-i lisagarantii, kehtivusega kuni 5 aastat auto esmaregistreerimisest või kuni läbisõiduni 150 000 km
  • Distantskäivituse süsteemi – kuni 90-meetriselt distantsilt sõiduki käivitamine auto eelsoojenduseks või jahutamiseks ning juhitav süütevõtmelt. Saadaval ainult Summit mudelil.
  • Tasuta naast- või lamellrehve
    • Summit/Overland mudelile: naastrehvid 265/50R20 Yokohama IG55 111T või lamellrehvid 265/50R20 Yokohama G073 111Q
    • Trailhawk/Limited mudelile: naastrehvid 265/60R18 Yokohama IG55 111T 114T XL või lamellrehvid 265/50R20 Yokohama G073 110Q

Grand Cherokee on saadaval kolme 4×4 süsteemiga, Quadra-Lift õhkvedrustuse, Selec-Terrain ning Selec-Track veojõukontrolliga. Selec-Speed Control, Hill-ascent ja Hill-descent Control süsteemid võimaldavad järskudel maastikuvormidel auto kiirust muuta roolilabade abil gaasi- või piduripedaali puutumata.

Grand Cherokee varustusse kuuluvad 70 juhiabisüsteemi ja ohutusvarustuse-elementi, muu hulgas adaptiivne püsikiirushoidik stop&go süsteemiga, sõidurea hoidmise automaatsüsteem, paralleel- ning ristiparkimise automaatsüsteem, aktiivne otsasõidu hoiatussüsteem, pime- ja ristinurgast läheneja hoiatussüsteem, haagise jälgimine kaameraga ning rooli tundlikkuse seadistamine.

Selle kõige omale hoovi peale, garaaži ja igapäevakasutusse saamiseks tuleb vaid seada sammud Silberauto esindusse.

VAATA KAMPAANIAPAKKUMIST KOHE SIIT! 

Pane proovisõit kirja siin!
Leia omale lähim esindus siit!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.