LG trumpäss tänavusel Frankfurdi autonäitusel: uue generatsiooni OLED tehnoloogia2 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kui autotootjad esitlevad oma järjest nutikamaid uudismudeleid CES-il ja teistel suurtel tehnoloogiamessidel, siis elektroonikaettevõtted omakorda astuvad ette autonäitustel. Korea elektroonikahiid LG teeb tänavusel Frankfurdi autonäitusel oma debüüdi, esitledes uudset OLED tehnoloogiat.

Elektroonikaettevõte LG esitleb Saksamaa kuulsaimal autonäitusel oma uusimaid tehnoloogiaid autotööstusele. Olulisimaks nendest võib pidada ettevõtte esimesi täiustatud OLED tehnoloogial põhinevaid tagatulesid ühe Euroopa suurima autotootja sõidukitel. Lisaks saab tutvuda rea värskete isejuhtivate lahendustega ideeautodele.

Korea elektroonikaettevõtte poolt disainitud ja esitlemisele tulevad OLED tagatuled autodele kinnitavad ettevõtte liidripositsiooni selles tehnoloogias. Juhtiva OLED teleritootjana omab LG laialdast kogemust keeruka tehnoloogia rakendamisest erinevates seadmetes.

Frankfurdis esitlemisele tulev LG OLED tagatuli on tavalisest valgusmoodulist taustvalgustuse puudumise tõttu kompaktsem ja kuni 85-90% väiksem. Samuti on nende töötemperatuur madalam, mistõttu on LG OLED lambid vastupidavamad ja pikema elueaga kui tavalised tagatuled.

Lisaks esitleb LG algaval autonäitusel muuhulgas ka oma AV navigatsioonisüsteeme, infotainment-süsteeme ja mugavuslahendusi nagu ADAS kaamerad, LCD näidikuplokid ja elektrilised kompressorid.

LG sisenes autoosade turule 2013. aastal pärast vastava äridivisjoni loomist. LG Vehicle Components näol on tegemist ettevõtte ühe kiiremini kasvava allüksusega, millele omistatakse tuleviku seisukohalt olulist rolli kogu ettevõtte kasvus.

KOOSTÖÖ GENERAL MOTORSIGA NING MITMED AUHINNAD

Seejuures lisab väärtust koostöö General Motorsiga Chevrolet Bolt EV elektriautode tootmisel, mida LG varustab ühtekokku 11 komponendi ja süsteemiga (elektriajamite, võimsusmuundurite moodulite, akuosade ja suure võimsusega jaotusmoodulitega).

Oma panuse eest Chevy Bolt elektriauto eduloos pälvis LG General Motorsilt innovatsiooniauhinna. Lisaks on Renault elektroonikaettevõtet tunnustanud aasta varustaja tiitliga ning tehnoloogia- ja innovatsiooniauhind on pälvitud Volkswagenilt.

“Kavatseme laiendada oma kohalolekut ja teadmisi kiiresti areneval elektriautode turul, kaasates juhtivamaid selle valdkonna tegijaid Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias,“ ütles LG Vehicle Components Company president Lee Woo-jung.

“Soovime tõsta esile LG võimekust töötada koos autotootjatega välja uusi tehnoloogilisi lahendusi innovatsiooni juhtimiseks. LG on olnud autotööstusele oluliseks koostööpartneriks juba aastakümneid, mistõttu tunneme, et on õige aeg oma valdkonna teadmisi ja kogemusi veelgi paremalt ära kasutada.“

Allikas ja meedia: LG

Jaga

AVALDA ARVAMUST!