California autofirma Lucid on koostöös mängufirmaga ZeroLight loonud mudelikonfiguraatori, mis on tõenäoliselt üks paremaid maailmas.

Lucid on firma, kelle elektriauto Air evib päris toredaid arve: 1080-hobujõuline tippmudel on nelikveoline, teeb “sada” 2,5 sekundiga ning lubab 750-kilomeetrist sõiduulatust.

Endale sobiv Lucid Air on võimalik kokku panna siin. Selle vahendusel on võimalik päris auto 3D-kaksikut vaadata reaalajas mis iganes nurga alt, avada uksi, süüdata tulesid ning isegi pildi- ja helitaustu vahetada.

Lucid väidab, et tegu on kõige realistlikuma konfiguraatoriga maailmas. See on juba ka oma kasulikkust tõestanud – kliendid, kes kasutasid 3D-konfiguraatorit oma auto tellimiseks, kulutasid lisavarustusele keskmiselt 10% rohkem kui 2D-versiooni kasutanud kliendid.

Fotod: Lucid Air konfiguraator

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.