Möödakäija kutsus Tesla omanikule lapsepiinamise eest politsei

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Olge endale Teslat soetades edaspidi ettevaatlikumad! Kui peres on lapsi või koduloomi, kelle otsustate istuma panna istmeritta, millele pääseb juurde Tesla tagaluugist, võib nõrganärvilisem möödakäija või ülihoolitsev naaber teile politsei kaela saata.

Just nii juhtus Ühendriikides, kus tähelepanelik möödakäija märkas, kuidas isa oma väikese tütre auto tagaluugist sisse surus. Hea inimene otsustas selle peale politsei jalule ajada, sest olukord tundus enam kui kahtlane.

Politsei sõitis kohale ja palus pereisal auto tagaluugi lahti teha. Selgus, seal oligi laps! Aga et tegu on Tesla Model S 7-kohalise versiooniga, mille tagumine istmerida on paigutatud nii, et sellele pääseb juurde auto tagaluugi kaudu, ei olnud märgikandjatel muud teha, kui südamest naerda.

ACCELERISTA KOMM Tesla tagumine istmerida on nutikas lahendus peredele, kus on lapsi rohkem kui kaks. Turvalisus ja mõningane sõidumugavus on tagatud, ehkki seljaga sõidusuunas istumine võib mõne inimese jaoks olla  ebamugavam ja põhjustada näteks südame pahaks minekut.

Kui aga lapsele või mõnele pereliikmele meeldib just selles tagareas istuda ja ta on korralikult turvavööga kinnitatud, siis ei tohiks mingeid probleeme olla. Iseasi, mida sellest naaber arvab… Äkki aitab, kui teete naabrile väikese presentatsiooni ja proovisõidu? “Lase naaber tagaritta istuma” – kampaania näiteks?

Ameerika ongi muidugi puhtakujuline imede maa. Kaaskodanike aktiivsus teiste ellu sekkumisel on kahetiselt võetav – ühtpidi on vabadus teha kõike, mida hing ihkab, aga vaid siis kui oled täiskasvanu. Kõik, mis puutub lastesse, on kogukonna suure tähelepanu all.

Allikas: Youtube

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.