Auto remont on paras vaev, peamiselt remontijale. Mõni aasta tagasi mõtlesid nutikad insenerid välja Human Hoist – tooli, mis peaks automehaaniku kõiki vajadusi täitma, sobides liikumiseks nii püsti-kui pikaliasendis. Mingil põhjusel jäi leiutis tookord suurema tähelepanuta, aga on tõusnud tänavuste pikkade pühade aegu rahva tähelepanu keskmesse. Hoiame automehaanikuid, teeme nende elu kergemaks!

Inglise keeles tähendab “human hoist” umbes midagi inimese tõstmise või lausa heiskamise-laadset. Tool, mis “heiskab” inimese hetkel, kui see madalast ja kitsukesest praost end välja veeretab – geniaalne! Auto remont ei ole kunagi olnud nii lihtne! Ei mingit pidevat püsti-pikali tõmblemist, istud (lamad) sel toolil ja liigud kuhu vaja ja täpselt sellises asendis nagu vaja.

Human Hoist – tooli abiga saab pikutada auto all, vahetada rehve või rattaid, teha töölaua ääres kontoritööd… seda hetkekski toolist lahkumata! See innovaatiline istekoht püsib su tagapalede vastas nii kindlalt nagu lepaleht või jeesusteip. Sammulugeja võib riiulisse ära panna, seda ei lähe enam vaja. Seljavaevad võid unustada, sest neid ei teki. Sa istud ja lamad ja liigud sujuvalt, toetudes Human Hoist istmele.

Human Hoist esitlus[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Nojah, esialgu on tegu kahjuks vaid prototüübiga ning kui Human Hoist kodulehte vaadata, siis seal erilist liikumist viimasel ajal märgata ei ole. Millest on jube kahju, sest idee iseenesest on täitsa tore – automehaanikud panna istuma hambaarstitooliga sarnaselt toimivasse istmesse, mis ise liigub, paindub ja kiirelt kohandub.

Human HoistHuman Hoist leiutajatele peaks äkki tutvustama Kickstarteri osalusrahastuse süsteemi, et nad oma mõttele hoogu saaksid ja see tool siiski päriselt ka tootmisse jõuaks – automehaanikud kogu Maakeral oleksid ürgtänulikud, päris kindlasti!

Tõele au andes – kui kiirendajannadele pakutaks sellist tooli, me oleksime valmis automehaaniku ametit kaaluma. Tooli võtaks hea meelega kojugi kaasa, sest titemajanduses tahaks mõnikord igast praost kerge vaevaga läbi mahtuda ja kui võimalik, siis ka diivani alla magama pugeda… Teate ju küll, need väikesed… toredad lapsed… ja nende virged, see-eest üleüldse mitte väsinud emad!

Allikas ja pildid: Human Hoist 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.