Nordica koostöös LOT Polish Airlines’ga jätkab laienemist – Varssavi muutub oluliseks sõlmjaamaks. Rahvuslik lennufirma jätkab plaanipärast arengut ning lisab oma lendude võrgustikku Varssavi liini.

Tähelepanuväärne muudatus on ees ootamas alates 26. juunist, mil Nordica hakkab koostöös LOTiga lendama aastaringselt kolm korda päevas Tallinnast Varssavisse. Lennuaeg sihtkohta on 1 tund ja 35 minutit.

Nordica juhatuse esimehe Jaan Tamme hinnangul on suurepärane, et meil tekib tihe ühendus Tallinna ja Varssavi vahel: „Lennusageduste lisamine antud liinile on olnud väga oodatud ja usume, et mugav Varssavi lennujaam muutub peatselt Eesti klientide jaoks lemmik sõlmjaamaks. Näeme suurt nõudlust nii äri- kui puhkusereisijate hulgas, pakkudes lisaks suurele Poola siseturule edasilennu võimalusi rohkem kui sajasse sihtkohta.”

Varssavil on suur potentsiaal mugava sõlmjaamana. Lisaks tänastele võimalustele ühildub Nordica uus lennugraafik hästi jätkulendudega Kesk- ja Lõuna-Euroopa ning Kaukaasia suunal.

Head ühendused tekivad näiteks Prahasse, Budapesti, Bukaresti ja Sofiasse, Milanosse ja Madridi ning Jerevani, Tbilisisse ja ka Almatõsse. Kõigest tunnise ooteajaga on nüüdsest saadaval suurepärased lennuühendused USA suurematesse linnadesse nagu New York, Chicago ja Los Angeles.

„Meil on väga hea meel näha kasvavat reisijate arvu Tallinnast läbi Varssavi paljudesse sihtkohtadesse üle maailma,” sõnab LOT Polish Airlines’i tegevjuht Rafal Milczarski.

Eestlased on pragmaatilised reisijad, kes hindavad kvaliteeti ja efektiivsust. Uued ühendused pakuvad Varssavi kaudu samal päeval interkontinentaalseid lende, ilma et reisijad peaksid öö sõlmjaamas veetma.

“Muuseas, LOT on ainuke lennufirma, kes ühendab niivõrd tiheda lennugraafiku ja laia sihtkohavalikuga Kesk- ja Ida-Euroopat muu maailmaga“, võtab Milczarski sõlmpunkti-teema positiivselt kokku.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Nordicalt tuleb järjest häid uudiseid, ja me palume nii hoida. Eks meil on omakasu sees, sest kui läheb Nordical hästi, läheb kenasti ka Accelerista lennurubriigil, kuhu Toomas Uibo kirjutab. Heas tujus autor on sada korda parem kui tusane kirjutaja!

Nali-naljaks, uudis Varssavi muutumisest Eesti lennureisijate sõlmjaamaks on suurepärane. See avab meile maailma sootuks uue nurga alt. Seni on kauglendude põhiraskus lasunud Finnairil ja Lufthansal ning kasvavalt ka Air Balticul, aga tänu Nordicale on meil ühtäkki võimalus “otse ja omadega” lendu tõusta.

Sest uskuge, see on Accelerista toimetajatel-autoritel kümneid kordi läbi proovitud: pole midagi mõnusamat, kui astuda kuskil maailma nurgas lennukile, teades et vähemalt üks “põrkemoment” saab tehtud Eesti lennusaatjate sooja naeratuse ja hea sõna saatel. Pole midagi kodusemat seesinase sinise taevakaare pääl.

Ja nagu rahvatarkus ütleb: kui sa Ivo Linnat tunned, siis ära helista talle ega nuru tasuta sissepääsemist kontserdile. Näita oma sõpruse suurust ja osta pilet. Oled ise uhke ja Iff on õnnelik. Vot, nii ongi. Lennake Nordicaga Varssavi poole või üldse igale poole ja võite olla kindlad rahvusliku lennufirma suures sõpruses.

* Nordica on Eesti rahvuslik lennufirma, mis koostöös oma partneritega pakub kõige rohkem sihtkohti ja parimaid lennuühendusi Eestist.

Allikas: Nordica. Pilt: Pixabay

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.