10. detsembril väljus Balti jaamast Elroni esimene Tallinn-Narva ekspressrong

Pinterest LinkedIn Tumblr +
10. detsembrist lisas Elron Tallinna-Narva liinile ekspressühenduse. Uus, kiirem rongiliin lühendab oluliselt kahe linna vahelise vahemaa läbimist, tuues sõiduaja 2 tunnile ja 15 minutile.

Tallinn-Narva ekspressrong väljub iga päev Tallinnast Balti jaamast kell 11:22 ning jõuab Narva kell 13:37. Narvast alustab ekspressrong sõitu kell 10:49 ning Balti jaamas ollakse kell 13:03.

„See on meie kauaoodatud oluline samm kiirendada Idasuunalist reisirongiliiklust,” ütles AS Eesti Liinirongid juhatuse esimees Andrus Ossip.

„Uus liin on kiireim reisimisviis võrreldes kõigi teiste transpordiliikidega, mis loob Ida-Virumaa ja Tallinna vahelises liiklemises uusi, täiendavaid turvalisemaid reisimise võimalusi. Loodame, et ka järgnevatele aastatele planeeritud reisirongide liikumiskiiruse tõstmine kuni kiiruseni 135 km/h annab tulevikus võimaluse Ida-Virumaa rongireisijatele veelgi kiiremaid sõiduaegu pakkuda,” lisas Ossip.

Tallinn-Narva ekspressrongi peatused: Balti jaam, Kitseküla, Ülemiste, Tapa, Rakvere, Kiviõli, Jõhvi, Narva.

10. detsembrist hakkas kehtima Elroni uus sõiduplaan, mis on leitav Elroni kodulehelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Allikas ja pilt: Elron

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.