Lahe algatus: veel ühel päeval augustis saab proovida pop-up välikontorit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vaim valmis panna uueks kogemuseks: 31. augustil saab Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus proovida pop-uo välikontoris töötamist. Seda ettevõtmist ilm ei sega, kontor koos vajalike sidelahendustega paikneb kergkatuse all.

Kaugtöö eestvedajana tuntud Elisa kutsub sel suvel kõiki välikontori fänne veel ühe korra oma pop-up õuepessa. Mugavas välikontoris saab rahulikult oma igapäevaseid töökohustusi täita ja nautida samal ajal värsket õhku.

Kui päike paistab, on lootust ka korralikule D-vitamiini annusele. Selle saamiseks pole vaja lauspäikeses kõrbeda. Suviseid päikeselisi ilmasid on meie kliimas ainult loetud arv ja kui töökohustused vähegi võimaldavad, võiks neid vahelduseks kontoriseinte asemel veeta hoopis vabas õhus.

Kuigi paljudes tänapäevastes kontorites on loodud loomingulisust soosiv õhustik, tasub mõnikord tavakeskkonnast eemale minna, sest uued kohad ja inimesed aitavad igapäevasest töörutiinist välja astuda.

Klassikaliste kontoritööde puhul sõltub väga vähe kellaajast, füüsilisest ruumist või kindlal aadressil paiknemisest ning 90% kontoritöötajatest saaksid edukalt tööd teha ka distantsilt.

Kui kontoris töötades on paigas mõõdikud, tagasisdestamise- ning tulemusvestluste kord ja juht on oma meeskonnaliikmetele alati kättesaadav, siis on loodud kõik eeldused uute tööviiside rakendamiseks. Küsimus on organisatsiooni üldises keskkonnas ning valmisolekus uusi nutikaid lahendusi proovida.

Elisa on meeldiva kasulikuga ühendanud ning pakub töötamise kõrvale võimaluse saada uusi tadmisi. 11. augustil Ülemist Citys toimunud õuehoogtööl tutvustasid Samsungi ja Microsofti esindajad erinevaid rakendusi ja lahendusi, mis soodustavad distantsilt töötamist.

Tarmo Tikerpäe Microsoftist rääkis sellest, kuidas terviklahendused võimaldavad tõhusalt tööd teha, sõltumata füüsilisest ruumist ja ajast. Samsung tutvustas rakendust Samsung DeX, mis võimaldab Galaxy S8/S8+’i ühendada kuvari, klaviatuuri ja hiirega nii, et telefoni saab kasutada kui lauaarvutit ja võtta töö kõikjale kaasa.

Elisa välikontor ootab usinaid õueõhku armastavaid töömesilasi Telliskivi Loomelinnakus 31. augustil. Kõigil soovijatel on isikut tõendava dokumendi alusel võimalik laenata ka Elisa mobiilse interneti netipulk või taskuruuter. Lisaks pakutakse kõigile laenutajatele tasuta kohvi.

Allikas ja foto: Elisa

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.