Eesti lennureisijad on Nordica omaks võtnud: aastaga tõusis reisijate arv 42%

Pinterest LinkedIn Tumblr +
30. märtsil aastasvanuseks saanud rahvuslik lennukompanii Nordica on leidmas oma kohta eestlaste südames ja reisiplaanides. Aprillis 2017 teenindas Nordica koostöös LOT’iga 43 700 reisijat, mis on 42% rohkem kui aprillis aasta tagasi.

Nordica võib juba mitmendat kuud järjest meid heade sõnumitega rõõmustada. Mugavad otselennud, uued sihtkohad ja lühike reisiaeg on inimestes usaldust ja poolehoidu äratanud, ning järjest rohkem Eesti elanikke valib Nordicaga lendamise.

Aprillis sooritasid sinivalged sihvakad lainerid 749 liinilendu, millele lisandusid partneritele opereeritud lennud väljaspool Eestit.

Tallinna Lennujaama andmetel oli Nordica aprillis reisijate arvu poolest enim lende teostanud lennufirma: rahvusliku lennufirma osakaal kõigist liinilendudest oli koguni 23%.

Arvuliselt enim reisijaid lendas Rootsi pealinna Stockholmi ja Saksamaale Münchenisse. Ilus on ka meie rahvusliku lennufirma graafikus püsimise täpsuse number, mis oli aprillis 86,2%!

Aprillis soetati LHV abiga oma lennukiparki lisaks kaks CRJ900 tüüpi lennukit. Üks laineritest hakkab lendama Nordica enda liinivõrgus ja teine alustab reisijate teenindamist LOT Polish Airlines’i liinidel.

Üks olemasolev CRJ700 vahetatakse välja suurema CRJ900 vastu ja väiksem lennuk jääb varuks Tallinna lennuväljale puhuks kui on näiteks vaja asenduslennukit.

Varulennuki omamine aitab omakorda kaasa teenuse kvaliteedi ja stabiilsuse tõusule, ning aitab kokkku hoida kulusid. Uued lennukid saabuvad kodulennujaama Tallinnas juunis ja juulis.

Nordica keskendub ka edaspidi oma peamisele tugevusele, Tallinnast lähtuvatele otseliinidele. Mais avatakse hooajaline Hamburgi liin ja aastaringne Peterburi lennuliin. Mõlemad on suurepärased sihtkohad nii linnapuhkuseks, kui ka erinevate ürituste külastamiseks.

Ärikliente peaks rõõmustama võimalus alates augustist lennata Nordicaga otse Göteborgi – Rootsi on Eesti oluline ekspordipartner ning Göteborgist omakorda jäävad kiviviske kaugusele teised lähemad ja olulised ärikeskused.

Allikas: rahvuslik lennukompanii

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.