Laupäev, detsember 3
Opelile on viimane aasta Eestis olnud keeruline muutuste aeg, mida omakorda on mõjutanud ka üleilmne COVID 19 pandeemia. Murelike momentide kõrval on vähemalt üks suurepärane uudis: nimelt jätkab 1999. aastast Opeleid müünud ja teenindanud Viking Motors edasimüüjana, ehkki veel kuu tagasi anti teada lepingu lõpetamisest. Opelile on see kindlasti hea märk, sest VM on pikima ajalooga Opeli müüja Eestis.

Viking Motors jätkab Opeli ametliku edasimüüja ja teeninduse pakkujana endistel tingimustel. PSA Group näeb Viking Motorsis väärtuslikku partnerit, et olla konkurentsivõimeline ning täita oma eesmärke Eesti turul.

Lähiaegadel on koostöö ühiseks suurimaks väljakutseks Opel kvaliteetbrändina taas esile tuua, kasvatada müüki ning läbi viia n-ö digirevolutsioon, hakata pakkuma uudseid transpordilahendusi, sealjuures langetades CO2 heiteid. 

Viking Motors AS-i juhatuse esimees Jüri Kuusk rõõmustas jätkuva koostöö üle: “Opeli brändi esindajana jätkamise üle saame vaid rõõmu tunda, sest VM’i ajalugu selles positsioonis ulatub rohkem kui kahekümne aasta taha.”

Kuusk lisas, et ettevõtte jaoks on auküsimus hoida Opeli klientidega usalduslikku suhet ning olla nende jaoks olemas ja toeks ka müügijärgselt.

Viking Motorsi Opeli-järelteenindust loevad kliendid linna parimaks, sest inimestel seal on aega mured ära kuulata ja nendega tegeleda, õhkkond on helge ja sõbralik. 

Viking Motors on müünud 5000 Opelit

Viking Motors AS, mis 1993. aastal alustas tegevust, müüb ja teenindab Opeli brändi alates 1999. aastast. 21 aastaga on müüdud umbes-täpselt 5000 Opeli sõiduautot ja tarbesõidukit.

Kahel viimasel aastal on olnud nõutuim mudel uue põlvkonna Opel Insignia, millele järgneb Astra K väike-keskklassi sõiduauto. Tarbesõidukitest on populaarseim Opel Vivaro ent ka uue põlvkonna Opel Combo ja Combo Life on hästi vastu võetud. 

Praegusel kriisiajal on näha suurt huvi e-kaubanduse vastu, seda eriti kaubikute osakonnas. Tallinnas töötab iga päev ka Tammsaare tee esindussalong, kuhu kõik huvilised on lahkesti oodatud. 

“Jätkame ka eriolukorra ajal tööd oma tavapärases rütmis,” kinnitab VM turundusjuht Maria Raudsepp. “Nii sõidukite transportimisel kui ka hooldamisel järgib meie teenindusmeeskond kõrgemaid hügieenireegleid. Teenindusse saab auto jätta kontaktivabalt, kasutades uut võtmekapi lahendust,” lisab Raudsepp.

2012. aastal liitus VM Tallinna Kaubamaja Grupiga ning Opelitega kõrvuti müüakse ka Kia-sid ja peagi ka Peugeot’sid, üsna pea avatakse ka üks siinse regiooni kvaliteetsemaid teeninduskeskusi. Müügi- ja teenindusnimistusse kuuluvad ka Caddillac, Corvette ja Saab (arusaadavalt ainult järelteenindus).

Loe siit, mis plaanid on brändi ametlikul maaletoojal Baltimaadega lähiajal

Ylle on teinud teadus-, haridus- ja keskkonnateemalisi telesaateid ning töötanud vabakutselise (kirjutava) ajakirjanikuna. Alates 2015 WWCOTY rahvusvahelise kohtunikekogu liige. 2015. aastal pälvis Ylle riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija auhinna. Acceleristas vastutab Ylle lehe väljaandmise eest ning kirjutab aeg-ajalt talle omase otsekohesusega

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.