CityBee laieneb Kuressaarde ja Pärnusse

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tänasest on võimalik CityBee autodega esmakordselt sõita Kuressaarde ning jätta sõiduk äpis märgitud parkimistsooni. Lisaks avatakse uuesti parkimistsoonid Pärnus.

„CityBee soovib toetada kohalikku turismi ning pakkuda veelgi mugavamat linnadevahelist liikumist. Seetõttu laiendasime suveperioodiks kasutamispiirkonda Kuressaarde ja Pärnusse,“ lausus CityBee Eesti turundusjuht Egert Kivisaar.

Kui seni oli võimalik CityBee sõidukiga Kuressaarde ja Pärnusse sõita, siis pidi sõiduki kasutamise eest tasuma kogu kasutusperioodi vältel, teisisõnu näiteks kogu nädalavahetuse eest. Nüüdsest on võimalik sõita autoga mõlemasse linna, jätta see sobivasse parkimisalasse ning kohe renditeenus lõpetada. Täpsed parkimisalad on CityBee mobiilirakenduses punasega märgitud.

CityBee Eesti turundusjuht lisas, et esialgu avatakse nii Kuressaares kui Pärnus parkimistsoonid suunitlusega võimaldada mugavamat reisimist teenust pakkuvate linnade vahel, kuid ka selleks, et kohalikud ja turistid saaksid teha enda sõite linnas ja selle ümbruses.

Kuressaares on parkimistsoonid näiteks kesklinnas ning lennujaamas, Rüütli ja Meri hotelli juures ning Auriga keskuse juures, Pärnus saab parkida kesklinna piirkonnas. Täpsem info parkimistsoonide kohta on saadaval CityBee äpis.

CityBee sõidukijagamine on minutipõhine sõiduki renditeenus, mille abil saab lihtsalt ja soodsalt rentida kaubiku või sõiduauto. „CityBee teenuse kasutamine on mugav, sest tasu arvestamine käib minutipõhiselt ehk kui kasutad sõidukit 15 minutit, siis tasud ka 15 minuti eest. Sellele lisandub ka kilometraaži tasu, millega kaetakse kütusekulu,“ sõnas Kivisaar. CityBee sõidukeid saab mobiilirakendust kasutades rentida ööpäevaringselt.

Tänaseks on CityBeel Eestis kokku 350 sõidukit.

Foto: CityBee

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.