Autospirit ostab Amservilt Ascar Auto, mis müüb Opelit ja Peugeot’d

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Amserv Grupp müüb Opelite ja Peugeot’de müügiga tegeleva Ascar Auto Autospiritile ning keskendub edaspidi Toyota ja Lexuse müügile. Ascar Auto ostuga kahekordistab Autospirit oma käivet. Tehingu peab enne jõustumist heaks kiitma Konkurentsiamet.

Uute autode müügiturul on edaspidi asjad taas kraadi võrra selgemad. Autospirit ostab Amservilt Opelite ja Peugeot’dega tegeleva Ascar Auto. Amserv Grupi juhatuse esimehe Raivo Küti sõnul keskendub Amserv edaspidi Toyota ja Lexuse müügimahtude, turuosa ja klienditeendinduse arendamisele.

Kütt leiab, et fokusseerimine on autoturul vajalik: “Oleme Eesti edukaim Toyota müüja ning soovime alanud aastal veelgi enam müügimahte kasvatada, koondades kogu oma energia sellele eesmärgile.”

Autospirit on juba 12 aastat Eesti autoturul tegutsenud ning täna olukorras, kus soovitakse jõuliselt kasvada: “Ascar Auto ostuga meie grupi käive kahekordistub ning lisanduvad uued põnevad automargid mis – nagu viimased aastad on tõestanud – sobivad Eesti klientidele hästi,” kõneleb Autospiriti juhatuse esimees Marko Viirand

„Peugeot strateegia on veelgi enam kasvatada Eestis oma turuosa ning meil on hea meel, et nägemused Autospiritiga selles osas ühtivad. Oleme kindlad, et Peugeot uued mudelid aitavad Autospiritil meie plaane edukalt ellu viia,“ kommenteerib tehingut Peugeot autode Baltikumi maaletooja juht Andrus Kuus.

Tehing viiakse lõpule peale Konkurentsiameti heakskiitu, mis eeldatavasti saabub veebruari alguses. Autospirit on Subaru ja Fiat’i esindaja Eestis.

Autospirit Tartu esinduses müüakse ainsana Lõuna-Eestis ka Kia, Nissan, Mazda ja Fiat sõidukeid. Ascar Auto ostu järel laieneb Autospirit mudelivalik Opel ja Peugeot automarkide võrra. Lisaks teenindatakse Chevrolet ja Hyundai sõidukeid.

Amserv tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Amservil on Eestis ja Lätis 11 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad 7 automarki: Toyota, Lexus, Opel, Peugeot ja Hyundai. Kolmandik Eesti uute autode ostjatest eelistab just neid automarke. Amservis töötab ligi 450 inimest.

Allikas: Amserv

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.