BaTCC Estonian Grand Prix 2021 tuleb juba 18-20. juunil

Pinterest LinkedIn Tumblr +
18-20.06.2021 toimub Audruringil seitsmendat korda Baltimaade suurim rahvusvaheline ringrajavõistlus BaTCC Estonian Grand Prix 2021.

„Tulenevalt koroonaviirusega seotud piirangutest olime eelmisel aastal sunnitud ürituse ära jätma, aga et sel aastal saaks sündmus väärikalt peetud, otsustasime ühendada jõud BaTCC (Baltic Touring Car Championship) organisatsiooniga,“ ütles võistluse korraldaja Martin Miilberg.

Võistlusele on oodata osalejaid kuni 9 riigist ning starti asub üle 150 võidusõitja. Loodetavasti on juunikuus piiranguid nii palju leevendatud, et pealtvaatajatele saab avada kõik tribüünid ja pakkuda lisaks suurepärasele adrenaliinirohkele elamusele muudki meelelahutust.

Alates sellest aastast on BaTCC Estonian Grand Prix korraldusmeeskonnas ka uuendusi. Nüüdsest juhib BaTCC Estonian Grand Prix 2021 korraldusmeeskonda Martin Miilberg.

„Olen Toivo ja Kristel Asmeri korraldustoimkonnas kolmel aastal aktiivselt kaasa löönud ja saanud palju kogemusi ning nüüd on julgust hakata ise võistlusi korraldama. Loodan väga, et nii Toivo Asmer kui ka moto poolelt Jüri Raudsik aitavad mind oma nõuannete ja kontaktidega ning erinevad korraldustoimkonnad võtavad mind omaks. Tuleb tunnistada, et mootorisport on võitnud minu südame,“ ütles Miilberg.

“Martin on töökas ja sitke noor mees, kellega oleme mitmeid aastaid suurvõistlusi korraldanud. Martin on täpne ja kohusetundlik ning tema vähene autospordialane kogemus saab kompenseeritud tubli pealehakkamise ja visadusega. Võistluste korraldamine on suur väljakutse, kuid usun, et Martin ja tema meeskond on väärilised Estonian Grand Prix jätkajad,” selgitab varasemalt sündmust juhtinud Toivo Asmer.

BaTCC Estonian Grand Prix 2021 toetajad on: Kultuuriministeerium, Pärnu linn, Tartu Terminal AS, Mariine Auto – Peugeot, Jazz Pesulad, Henkell, Stokker AS, Postimees Grupp, AS Timber, Mamibot, Husqvarna Eesti ja Pere Optika.

Foto: Urmo Sibul

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.