blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Tee ise Volvo: eestikeelne konfiguraator laseb sul valida peaaegu kõike3 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Volvo, mis istub nagu rätsepaülikond ja mille värvi, stiili ning nööbid oled sa ise valinud? Eestikeelse konfiguraatori abiga on see nüüdsest tõesti võimalik. “Tee ise Volvo”, mis on mõeldud oma ostusoovi edastamiseks, võib kergesti muutuda põnevaks mänguks. Olge hoiatatud!

Enne kui edasi loed, klõpsa “Tee ise Volvo” avalehele ja lase fantaasial lennata. Need, kes ostustavad siiski edasi lugeda, saavad teada, milline näeb välja meie toimetaja unistustes tõeline rootsi auto. Ei, tanki me seekord ehitama ei hakanud, see las jääda teistele.

Keegi ei taha enam midagi tavalist

Autode ostmine on ajas muutunud. Volvo hinnaklassis auto puhul on ootused kõrged: see peab olema noobel ja stiilne, ühtaegu soliidne ja siiski väljapaistev.

Esmaklassilisust rõhutatakse väikeste detailide abil. Elektriline istmepeatugi, kontrasttikandid, sisseehitatud lapseiste… R pakett…. Polestar Engineered…

Kõige rohkem on muutunud autoostmise viis: enam ei minda algatuseks autosalongi vaid otsitakse kodulehelt esmast infot, siis loetakse arvustusi ja tõenäoliselt suheldakse kirja teel müügiesindajaga.

Volvo Cars Eesti esindus on ajaga kaasas käinud ja loonud siinsetele ostjatele võimaluse konfigureerida mõne minutiga omale internetis sõiduki, mis istub nagu parim rätsepaülikond. Õmblustöökoda asub sellel aadressil.

Kui valikud tehtud, palub programm saata hinnapäringu müügiesindajale. Järgmisena võtab müügiesindaja potentsiaalse ostjaga ühendust.

Ta täpsustab detaile, lepib kokku proovisõidu aja, vaeb erinevaid rahastamise võimalusi ja kui kõik sobib, pole muud, kui vormistada tehing ja jääda oma isiklikult kokku pandud Volvo ootele.

Valida saab peaaegu kõike

Volvo eestikeelne konfiguraator võimaldab kokku panna pisiasjadeni erisoovidele vastava Volvo mudeli – valida saab erinevaid jõuallikaid ja varustustasemeid.

Et asi oleks veelgi põnevam, saab katsetada valitud mudeli juures ka eri värve, velgi, polstrivariante, välisdisainielemente, varustuspakette ja lisavarustust. Isegi porimatid ja porikummid on ühe klõpsu kaugusel!

Sedamööda kuidas kui tulevane omanik end kümnete valikutega tutvuma unustab ja eri variante läbi klõpsib, muudab 3D graafikas auto ka oma välimust: eri värvi auto näeb välja nagu täiesti teine auto!

Volvo on värvivalikus täpselt-täpselt eestlaste maitse: kõik jääb alati soliidsuse piiridesse. Aga et väike mäng peab ometi elus olema, siis näiteks Polestari erksad kollased pidurisadulad ja interjööri pisidetailid muudavad sõiduki eriti khuuliks… ja jäävad tänaval kindlasti silma.

Kui “Tee ise Volvo” konfiguratsioon on valmis, saab järgmise klõpsuga tellida üksikasjaliku kokkuvõtte koos piltidega, mida võib unikaalse koodi abil alla laadida ja salvestada või jagada e-posti või sotsiaalmeedia kaudu.

Meile palun Polestar Engineered!

Nagu arvata oligi, on meie toimetusel hea, see-eest üsna kallis Volvo maitse. Loomulikult on see ainus ja õige Polestar Engineered.

Selles konfiguratsioonis on saadaval XC60 keskklassimaastur, millele siis järjest igasugu vidinaid ja varustust lisaks valida saab.

tee ise volvo

Vaata siit, mis me kokku panime. T8 Twin Engine Polestar Engineered kaksikajamiga pistikhübriidi hinnaks on kalkulaatori arvates 87 750 eurot.

Kõlab nagu väga kallis auto? Kui aga mõelda, et enamus Volvosid, mis Eestis müüakse, on kuskil 70 000+ € hinnaklassis, siis polegi võimsa mootori ja erksate erilisade eest juurdemakstav summa nii hirmus.

Seda enam, et Volvo ostad sa aastateks, mitte pelgalt liisingperioodiks (juhul kui sa oled autosid armastav vastutustundlik täiskasvanu).

Loo oma Volvo

Allikas ja pildid: Info-Auto

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

Jäta kommentaar

eleven + thirteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com