Vanemad saavad hõlpsalt lapse internetikasutust ohjata F-Secure äpi abil. Rakendus võimaldab määrata nutiseadmele igapäevaselt kasutusaja või ajavahemikud, mil seadmega internetis viibida saab.

Käimasolev kooliaasta on taas tõstatanud küsimuse, kuidas saab lapsevanem tagada, et lapsed koolitööde kõrvalt liialt palju oma aega internetis ei veedaks. F-Secure’i poolt loodud turvarakendus pakub sellele lihtsat lahendust.

Juhtiva turvalahenduste tootja F-Secure poolt loodud turvarakendus võimaldab vanemal määrata lapse nutiseadmele igaks päevaks kindla aja või ajavahemikud, mil on võimalik internetis viibida.

Soovitud ajapiiranguid on lapsevanemal võimalik eraldi määrata nii argi- kui puhkepäevadeks ning seda kõike saab mugavalt juhtida mobiiliäpi vahendusel.

F-SECURE BLOKEERIB EBASOOVITAVA SISU

F-Secure äpp võimaldab blokeerida ebasoovitavat ning eale mittevastavat sisu. Lisaks saab selle abil otsida kadunud nutiseadet, kaitsta seadme sisu varguse korral, määrata lapse asukohta ning kaitsta seadmeid pahavara eest.

Teenust saavad kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid. Kasutajate senine tagasiside näitab, et lahendust hinnatakse kõrgelt just tänu võimalusele arutada ja teha vastavad kokkuleped lapsega ning seejärel määrata iga pere lapse jaoks just temaga kokkulepitud internertikasutuse reeglid erinevates seadmetes.

LAPSED SOOVIVAD REEGLEID

Hiljutises Kantar Emori uuringus küsiti ka lastelt, kas nad soovivad, et vanemad määraksid nende internetikasutust ning 30% tunnistas, et nad soovivad seda või pole neil selle vastu midagi.

Uuringu tulemus on risti vastupidine paljude lapsevanemate arvamusega, kes nad eeldavad, et lapsed ei poolda piiramist. Reeglite kehtestamise vajalikkusest lastele räägitakse pea kõigis uuringutes.

Kõigi eelpool nimetatud funktsionaalsuste kasutamiseks erinevates nutiseadmetes (nutitelefonid, tahvel- ja sülearvutid) saab nii Apple App Store’i kui Google Play poodidest alla laadida F-Secure’i poolt loodud Telia SAFE turvalahenduse.

Telia SAFE turvalahendusega saab tutvuda siin.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.