Reede, 22. september 2023
Homme esitletakse kaubavedusid vahendavat veebirakendust Truck4goods 2.0. Tegemist on autotranspordivahendite omanike ja veoteenust vajavate ettevõtete otsekontakte vahendava platvormiga, mis võimaldab leida kiirelt soodsaima veoteenuse.

Start-up ettevõtte Truck4goods asutaja Tarmo Maaseli sõnul on Eesti maanteetranspordi kaubaveo ettevõtete kogukäive ligikaudu 800 miljonit eurot aastas.

„Truck4goods on seadnud sihiks vahendada 15% Eestis toimuvatest kaubaveoteenustest 2022. aasta lõpuks,“ märkis Maasel.

Truck4goods 2.0 on tööriist ettevõtetele, mis tagab kaupade liigutamisel info liikumise täpsuse, hästi organiseeritud meeskonnatöö ja ülevaatliku statistika haldamise.

Truck4goods mobiili- ja veebirakendus võimaldab kauba vedajatel leida oma sõidukitele kiirelt ja paindlikult tellimusi. Tellijad näevad parimaid pakkumisi hinnas ja ajas ning saavad operatiivselt teha oma valiku. Keskkonnaga liitumisel kontrollitakse vedajate tausta ning kindlustuslepingute olemasolu.

Truck4goods mobiili- ja veebirakenduses näeb tellija reaalajas oma veose asukohta kaardil ning fotosid kauba peale- ja mahalaadimistest. Tellimuste kinnitamise hetkest on iga detail vedajatele ja logistikutele täpselt hallatavad.

Täiendavalt on võimalik jagada sõite erinevatesse vaheladudesse ning delegeerida kaupu erinevatele vedajatele.

Truck4goods 2.0. rakenduse saab tasuta alla laadida ja ettevõtte kohta rohkem infot siit.

Foto: Scania

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.