Reede, 22. september 2023
Scania elektriveok 25 P pälvis Itaalias 2022. aasta Sty jätkusuutliku veoki auhinna kaubaveo kategoorias. See on kolmas kord, mil tootja on nimetatud kategoorias esikohale jõudnud.

Elektriveok 25 P osutus žürii lemmikuks pärast mitmete erinevate oluliste aspektide hindamist, mille hulka kuulusid jõuülekanne, kütusetüüp, käigukast, turvasüsteemid, mugavus, ühenduvus, kuluefektiivsus ja üleüldine jätkusuutlikkus ning komponentide taaskasutatavus.

Ajakirjade “Vado e Torno” ja “Sustainable Truck & Van” toimetuse liikmetest koosnev žürii kiitis Scania veokit, kuna tegu on lahendusega, mis on olemas nüüd ja praegu. “Sty (sustainable truck of the year) auhinna omistamine Scaniale on tõestus sellest, et süsinikuvaba linna- ja regionaaltransport on midagi enamat kui ainult unistus järgmise põlvkonna vedajate jaoks.”

Auhind anti üle Scania Itaalia tegevjuhile ja presidendile Enrique Enrichile, kes ütles: “See auhind on järjekordne kinnitus Scania poolt saavutatud tehnoloogilisest tasemest säästva transpordi valdkonnas. Elektrilised lahendused sobivad paljudeks erinevateks kasutusjuhtudeks, seejuures eriti hästi lühikesi ja keskmiseid vahemaid läbivate vedude jaoks, tingituna kohalikest saasteheitmetele ja mürale kehtestatud piirangutest.”

Foto: Scania

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.