Reede, 29. september 2023
Kui paljude tootjate erimudelite puhul on ameeriklased need, kes nutavad, et ilma jäid, siis nüüd on neil põhjust rõõmustada – Subaru Wilderness mudelid on hetkel vaid neile.

See pole küll teab mis värske uudis, kuid nüüd on väljas ka esimene reklaamklipp, mis tutvustab muudatusi lähemalt.

Tähelepanuväärsemad muudatused on näiteks XT versioonilt tuttav 260 hj turbotatud boksermootor, kõrgendatud kliirens, tugev katuseraam, robustsed kaitsepaneelid külgedel ning maastikusõiduks sobivamaid ülekandeid eelistada oskav CVT.

Kuigi praeguse seisuga on Wilderness vaid Põhja-Ameerika turule mõeldud mudeliperekond, tuleb ka Euroopa mudelitele lisavarustust, mis “trööpamisvalmidust” parandab.

Näiteks 8. mail Eestisse jõudvat uut Outbacki saab täiendada samuti telkimiseks sobivate katusekaartega, kaitsvate mustade liistudega kerel, vetthülgava sisuga jne. Tõsi, kliirensit ei tõsta ükski lisa, kuid eelkäijaga võrreldes on see 13 mm kõrgem niikuinii (200 vs 213 mm).

Seega tundub, et Subaru likvideerib jõuliselt ülekohut, mida teised Jaapani tootjad ameeriklastele teinud – on ju ka suurepärane STI erimudel S209 esmakordselt saadaval vaid neile…

Meedia: Subaru

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

2 kommentaari

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.