Hummer EV SUV – 830-hobujõuline elektriline supermaastur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
GMC avalikustas laupäeval elektrilise linnamaasturi Hummer EV SUV. 830-hobujõuline supermaastur ei jää viimaseks elektriliseks omataoliseks GMC mudelivalikus.

Viiekohaline Hummer EV SUV peaks müügile jõudma 2023. aasta alguses. Lisaks 830 hj võimsusele lubab masin pea 500-kilomeetrist sõiduulatust ning 3,5-sekundilist kiirendust nullist sajani. Hinnad algavad 105 595 USD ehk umbes 90 000 EUR juurest.

Jõuallikaks on kolmest elektriajamist koosnev süsteem, mis saadab jõu kõiki nelja rattasse. 20 elemendist koosnev akupakk võimaldab kuni 300 kW laadimist.

Blingile linnamaasturile omaselt on standardiks massiivsed 22-tollised veljed, kuid 5000 USD juurde maksmisel on võimalik hankida ka Extreme Off-Road varustuspakett, mis sisaldab 18-tolliseid velgi koos 35-tollise (88,9 cm) läbimõõduga rehvidega, põhjakaitseid, GM UltraVision kaamerasüsteemi, eesmist elektrooniliselt lukustuvat diferentsiaali ja tagumisi “virtuaalseid” diferentsiaale ehk teisisõnu mehaanilise luku käitumist imiteerivat veojõu jaotamist.

Oodata on ka väiksema jõudlusega (625 hj) versiooni EV2X ning väiksema sõiduulatusega (400 km) versiooni EV2. Sarnaselt sama masina pikap-versioonile pakub ka EV SUV tõsterežiimi Extract, mis tõstab vedrustust 15 cm. Lisaks on baasvarustuses ka nelikroolimine ning CrabWalk, mis võimaldab külgsuunalist liikumist ilma nina sinnapoole keeramata, ja GM juhiabide pakett SuperCruise.

Foto: GMC

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.