Neljapäev, 30. november 2023
Eesti suurim keskkonnasõbralike sõidukite jagamisplatvorm ELMO Rent toob veel sel aastal pealinna ja Tartu tänavatele 15 uut Peugeot e-208 GT varustusega elektriautot. Uute elektriautodega vähendatakse CO2 heitmeid mõlemas linnaruumis aasta jooksul ligi 80 000 kg.

„Kindlasti on see märkimisväärne, et lõpetame selle murrangulise ja igakülgselt teistmoodi aasta kõige kiuste järgmiste uute elektriautode saabumisega Eesti teedele,“ rõõmustab ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova.

„Usume, et Peugeot e-208 uus mudel ja e-auto GT varustustase pakub juba paljudele meie klientidele üllatuse nii oma välimuse kui ka sõitjateruumi lahendusega,“ ütles Nekrassova ja lisas, et püsiklientidest moodustunud kogukond ja puhtam keskkond on need kaks asja, mille nimel ettevõte igapäevaselt pingutab.

„Tänu klientide usaldusele ja meie ettevõttesse investeerimisele said sel aastal ostetud ja tänavatele toodud kümned uued keskkonnasõbralikumad autod, mis teevad sõidujagamise teenuse veelgi laialdasemaks,“ märkis Nekrassova.

Uued elektriautod tarnib ELMO Rendile Auto Forte Talinn. „Meie ühine pingutus ELMO Rendiga annab lõpuks võimaluse kauaoodatud Peugeot’d üle anda ning sellega saame täidetud ka 2020. aasta eesmärgid keskkonnasäästu tõstmisel,“ ütles Auto Forte Tallinn juht Alari Kolk.

Peugeot e-208 GT sõiduulatus on tänu 50kWh akule ühe laadimisega 340km, kiirendus 0-100km/h 8,1s ja sõitjateruumi mahutavus piisav ka pikemateks sõitudeks.

ELMO Rendi eesmärk tänavuseks aastaks oli vähemalt 120 auto suurune sõidukipark, kuhu kohe aasta alguses saabusid uued hübriidautod ning kevadest lisandusid Eestis värsked elektriautode mudelid Renault Zoe, Skoda Citigo ja VW e-up. Vanemad Leafid ja iMiev’id on ettevõte tänaseks jagamisest välja võtnud. Rendipunktide arv on aastaga kasvanud 22 pealt 35-ni ja registreerunud klientide arv on peagi 9000.

Foto: ELMO Rent/Brait Pilvik

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.