Esmaspäev, 25. september 2023
Euroopa odavaim elektriauto Dacia Spring sai 32 ajakirjanikust koosnevalt Autobesti žüriilt auhinna „The Best Buy Car of Europe 2022”.

Žürii valis Dacia Springi nii võistluse parimaks kui ka kõige taskukohasemaks sõidukiks. Esimest korda võistluse 21-aastase ajaloo jooksul võitis täiselektriline sõiduk.

2021. aasta märtsi lõpus turule toodud Dacia Spring on rohkem kui 43 000 tellimusega saavutanud klientide seas kiire edu. Spring kujutab endast Euroopa kõige odavamat elektriautot, mis pakub klientidele kõike vajalikku nagu näiteks navigatsioon, kliimaseade, elektrilised aknad ja palju muudki.

„Oleme Autobest 2022 auhinna üle äärmiselt uhked. See auhind on tõestuseks, et Dacia pakub klientidele alati seda, mis on nende jaoks tõeliselt vajalik. Lihtne ja taskukohane Spring sobib ideaalselt tänapäeva maailma. Tänan Autobestii žürii liikmeid, et nad innustasid meid sellisel viisil jätkama,” sõnas Dacia & Lada brändide tegevjuht Denis Le Vot.

Kompaktse linnamaasturi välimuse taga peitub ruumikus nelja täismõõdus istme, tõhusa ja töökindla elektriajami ning kuni 305 km sõiduulatusega (WLTP linnatsüklis ja 230 km WLTP kombineeritud tsüklis).

Foto: Dacia

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.