Pühapäev, 24. september 2023
MV Agusta ühendab jõud Alpine’ga, et luua Alpine A110-st inspireeritud eriseeria mootorrattaid. Projekti aluseks valiti MV Agusta Superveloce, sest see peegeldab A110 olemust, jagades selle elegantsi ja pakkudes ainulaadseid sõiduelamusi. Erimudelit toodetakse vaid 110 eksemplari.

Superveloce Alpine’il on MV Agustale omane kolmesilindriline ridamootor, mille 147 hj tippvõimsus saavutatakse 13 000 RPM juures. Tippkiirus saab olema üle 240 km/h.

Mootorratta disainielemendid, värvilahendus ja lisatarvikud kannavad ilmeksimatult Alpine pitserit. Sarnaselt Alpine A110-le pakub Superveloce Alpine esmaklassilist sõiduelamust, jäädes vilkaks ja hõlpsalt juhitavaks.

Monaco Design Studio ehk MV Agusta erimudelite eest vastutav disainiosakond töötas tihedalt koos Alpine kolleegidega, et luua mootorratas, mis põimib mõlema brändi parimad elemendid, olles samas omanäoline ja eriline.

Superveloce Alpine värvilahendus peegeldab Alpine A110 oma. Gondlitel asetsevad tõstetud “A” logod, sinise tepinguga mustad alcantara istmed ja CNC-freesitud mustad veljed meenutavad samuti algupärase A110 disaini. Kahe kaubamärgi koostöö tähistamiseks ehivad eesmise porilaua külgi Prantsuse ja Itaalia lipud.

“Paljud Alpine’i kliendid on ka suured MV Agusta fännid ja vastupidi. Superveloce Alpine ühendab ideaalselt kaks maailma ning pakub disaini, isikupärasuse ja stiili uskumatut sünergiat,“ ütles Timur Sardarov, MV Agusta Motor S.p.A. tegevdirektor.

Superveloce Alpine tuleb müügile MV Agusta edasimüüjate juures.

Hind 36 300 € (Itaalia turul), sh varustuspakett Racing kit.

Foto: Alpine

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.