Juba kuu aja pärast toimub viiendat korda koguperefestival MotoNostalgia, kus saab lisaks vanaaegsetele mootorratastele näha ka palju muud põnevat.

Pühapäevasel päeval Laitse rallipargis toimuv festival hõlmab igasugust vanatehnikat – Eesti ja lähiriikide mootorratastest karakaatitsateni välja.

Kaks aastat tagasi kirjutas üritusest Gerli, kelle lugu on loetav siin. 

Kõik osalejad, kes tulevad kohale 35-aastase või vanema või mõne endise NSVL liikmesriigi poolt toodetud mootorrattaga (neile puudub vanusepiirang), pääsevad ürituse näitusealale.

Lisaks toimub rallipargi suurel asfaltplatsil ka vanatehnikalaat, mis igal aastal olnud väga populaarne nii kauplejate kui külastajate seas. Ainult laadale soovijad pääsevad sinna tasuta.

Motonostalgia 2021 kaart

Lisaks toimub päeva jooksul palju demonstratsioonisõite erineva tehnikaga krosskartidest järele aidatud murutraktoriteni. Täpsem kava on leitav siin.

Soovijatele pakub põnevust kindlasti ka retromootorrataste võidusõit, osalema ärgitavad sponsorite ja MotoNostalgia poolt välja pandud auhinnad. Kiireim sõitja saab näiteks 500€ väärtuses kinkekaarte.

Näitusele või laadale kauplema saab registreerida siin, külastajatele on kogu piletiinfo nähtav sellel lingil. 2019. aasta ürituse video on allpool.

Meedia: Gerli Ramler, Speedhunters/Jordan Butters, MotoNostalgia

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.