Esmaspäev, 4. detsember 2023
Suvised ilmad on käes, maal käiakse üha hoogsamalt ja see tähendab ka igasuguseid töid, mille jaoks kõiki vahendeid ei pruugi endal ja sõpradel olemas olla. Kust võiks näiteks haagise laenutada?

Mida peaks teadma, et langetada otsus – kas rentida või osta? Üks ettevõte, mis haagiseid rendiks pakub, on Alexela. Milliseid haagiseid neilt saab?

Alexela lahendus on ka harjumuspärasest erinev – kui üldiselt tähendab igasuguse asja rentimine klienditeenindajaga suhtlemist, paberimäärimist, toote üle vaatamist ja tagastamisel samuti, siis Alexela haagise saab kätte ka kontaktivabalt ja 24/7. Kuidas see toimib ja mida selleks vaja on?

Mis lube, õiguseid ja dokumente haagise rentimiseks vaja on? Mis piirangud rentijale kehtivad? Ja kas haagise peab tagastama samasse jaama, kust see võeti?

Kas tehnoloogilise lahenduse osas võib öelda, et Eesti on jällekord esirinnas, või on sarnaseid lahendusi kasutusel ka lähiriikides? Kas Alexela plaanib oma teenusega laieneda ainult Eestis või ka väljapoole?

Teada saab ka mõned markantsemad juhtumid selle kohta, mida inimesed rendihaagistega teinud on. Stuudios on külas Alexela juhatuse liige Tarmo Kärsna, usutlevad autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson.

Foto: Alexela

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.