blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Jälle auhind! Uus Peugeot 208 pärjati Prantsusmaal maineka Arguse tiitliga

Eelmise aasta lõpus turule tulnud uus Peugeot 208 sai Prantsusmaal maineka Arguse auhinna. Lisaks Aasta Auto 2020 tiitlile nomineeriti Peugeot 208 ka parimaks linnaautoks.

Peugeot 208 teenis maineka Arguse auhinna

Pariisis toimunud üritusel hindas 11 ajakirjanikku Prantsuse suurimatest ajalehtedest seitset finalisti ühe kuni seitsme punktiga. Peugeot 208 sai kokkuvõttes 56 punkti, edestades sellega Tesla Model 3 ja Kia XCeedi.

“See auhind tõestab, et uus Peugeot 208 on väga atraktiivne. Kõigest kolm kuud pärast lansseerimist on see nii hästi vastu võetud. Me oleme selle auhinna üle eriti uhked. Tänu erinevaid ajameid toetavale platvormile saab klient valida, mille jõul sõita ning just see on 208 edu alus,” ütles Peugeot’ tootejuht Laurent Blanchet.

Euroopa parimate seas

Arguse kõrgeima tunnustusega värske Peugeot 208 saavutused ei piirdu. 208 jõudis COTY ehk Euroopa Aasta Auto 2020 valimisel seitsme finalisti sekka.

Selle suure konkursi võitja teatatakse Genfi autonäituse eel 2. märtsil. Uus 208 jõudis finaali ka Saksa, Soome, Läti ja Leedu aasta autode valimistel.

Uuenduslik juhikoht i-Cockpit® 3D, kus näidud kuvatakse juhile ekraanil mitmetasandiliselt, tõi Peugeot 208-le Leedu Aasta Auto konkursil aasta innovatsiooni auhinna.

Kirsiks tordil on Maailma Aasta Auto võistlus, kus Peugeot 208 kandideerib kahes eri kategoorias. Kas see võidab sel aastal parima linnaauto tiitli või toob koju disainiauhinna, selgub 8. aprillil New Yorgi autonäitusel.

Palju võimalusi

Peugeot 208 avaldas žüriiliikmetele suurt muljet jõuallikate valikuvõimalustega. 208 on omas segmendis üks esimesi, mille ostja saab valida, kas eelistab bensiini-, diisli- või elektriajamit.

Ultramoodne juhikoht i-Cockpit® 3D teeb juhile olulise info märkamise lihtsamaks. Kompaktse luukpära varustuses on standardina liiklusmärkide tuvastus, juhi tähelepanu jälgimissüsteem.

Turvalisust lisavad aktiivne rajahoidmisabi ja automaatne hädapidurdus, avariihoiatussüsteem koos 6 turvapadjaga. Valikuliste lisade hulka kuulub ka täiesti autonoomne parkimisabi, mis ei nõua juhilt isegi rooli keeramist või pedaalide vajutamist.

Bensiini- ja diiselmootoriga Peugeot 208-t saab juba Eesti Peugeot’ esindustes proovida. Elektriline Peugeot e-208 saabub esindustesse mais.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com