1. oktoobrist on “Ott Tänak – The Movie” üle kogu planeedi vaadatav

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tänavu aprillis esilinastunud dokumentaalfilmi “Ott Tänak – The Movie” käis kinodes vaatamas üle 95 000 inimese. Tegu on kinodes seni vaadatuima tõsielufilmiga läbi aegade. Alates 1. oktoobrist saab aga rallisõitja Ott Tänakut portreteerivat linateost vaadata üle kogu planeedi.

Loe siit meie arvustust filmile

Kahe tunni ja viie minuti pikkune linateos Eesti rahvuslikust uhkusest, rallisõitja Ott Tänakust lõi kõik dokkide vaatajarekordid Eesti kinodes, kuid on ka neid, kes kinno ei jõudnud, aga filmi siiski vaadata ihkavad.

Produktsioonifirmale Sterotek Film laekub iganädalaselt hulgaliselt päringuid maailma eri paigust küsimustega, millal saab filmi vaadata mõne voogedastuskanali kaudu.

Enam ei pea kaua ootama, sest “Ott Tänak – The Movie” film on rahvusvaheliselt vaadatav alates 1. oktoobrist globaalsel VOD-platvormil, aadressil tanakmovie.com. Linateos on tõlgitud üheksasse erinevasse keelde.

Lisaks Ott Tänaku teekonna jälgimisele rallimaailma tippu, oli filmi tegijate üheks eesmärgiks kajastada ka rallit kui spordiala laiemalt.

“Me tahtsime näidata, kui keerulisel alal eestlased maailmas tegusid teevad. Saadud tagasiside põhjal see meil ka õnnestus,” ütles filmi produtsent Eero Nõgene. “Nüüd vaatame, kuidas läheb filmil ülemaailmselt.”

Nõgese jaoks oli tore üllatus, et film pakkus emotsionaalse elamuse ka naistele, kellest paljud ehk enne filmi ei teadnudki rallist midagi, aga nüüd elavad WRC-etappide ajal Otile ja Martinile kaasa.

2019. aasta aprillis esilinastunud dokfilm portreteerib avalikkusele üht tabamatut ja kinnisema iseloomuga tippsportlast, Eesti rallisõitjat Ott Tänakut.

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada ühe hooaja vältel kaasa Oti püüdlustele võita samaaegselt nii WRC-sarja maailmameistritiitel kui kohaneda uue autoga uues meeskonnas.

Igapäevase tööna maakera eri paigus eluohtlikel kiirustel kihutava tippsõitja silme läbi avaneb ühtviisi nii rallimaailma närvesööv kui ka glamuurne elu.

Paralleelselt tõusude ja mõõnadega etapist etapini rullub lahti ka inimlik lugu, kuidas Euroopa kirdenurga väikesaare põikpäine poiss murdis end käänulise teekonna kiuste rallimaailma eliiti.

Filmi režissöör: Tarvo Mölder

Vaata filmi Facebooki lehte
Jälgi Instagrami kontot

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.