Tulevikuks valmis: Toyota võtab Euroopas kasutusele uue kujundusega logo

Pinterest LinkedIn Tumblr +
20. juulil avalikustas Toyota Euroopas kasutusele võetava uue logo ja stilistika. Kerge ning moodne brändidisain rõhutab autotootja arengut liikuvuslahendusi pakkuvaks ettevõtteks.

Toyota Motor Europe avalikustas 20. juulil uue disainikeele ja logo, mille keskmes on lihtsus ja kergus, tulevikku suunatud pilk. Toyota on üha rohkem liikuvuslahendustele keskenduv ettevõte ning üha vähem traditsiooniline autotootja. 

 Uus logo võetakse kasutusele kõigis suhtluskanalites, kuid sõidukid kannavad endiselt selle eelmist versiooni – modernse märgiga liikureid näeme aga peagi päris kindlasti. 

Toyota Motor Europe`i müügi, turunduse ja kliendikogemuse valdkonna asepresident Didier Gambart ütles, et visuaalne kujundus sai loodud homset päeva silmas pidades:

“Toyota tähelepanu keskmes on kliendisuhted, “meie inimesed”. Soovime neid hoida kursis oma edusammude ja arengutega elektrisõidukite, liikuvteenuste ja veebirakenduste vallas. Uus kujundus toetab suhtlust igati.”

Selle nädala lõpus toimub Brüsselis kontaktivaba uue Yarise hübriidi esmaesitlus ning seal saab uut logo ning tervikkontseptsiooni lähemalt näha. 

Toyota kaubamärgi uus logo on minimalistliku kahemõõtmelise kujundusega ja sellelt on eemaldatud Toyota sõnamärk, kuna tunnussümbol ise on Euroopas üldtuntud. Kujunduslahendust iseloomustavad lihtsus, selgus ja tänapäevasus.

Uus visuaalne identiteet on mitmeotstarbeline, sobides nii veebikeskkonda kui ka füüsilistesse tingimustesse, ning selle välja töötamisel on arvestatud üha mitmekesisemaks muutuva kliendibaasiga.

Samuti ühtlustab uus logo Toyota eri ärivaldkondi, sh nimetusi. Näiteks Toyota kasutatud autode programmi Toyota Plusi hakkab asendama heakskiidumärgis Toyota Approved Used.

Allikas ja kaanepilt: tootja pressimaterjalid

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.