Tõsiseltvõetav uuring: sodiaagimärk aitab põhjendada liikluskäitumist

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sodiaagimärk aitab sul õigustada oma lollakat liikluskäitumist. Või siiski mitte, selgub kindlustusfirma Privilege tellitud uuringust. Vaata üle, milline riskikäitumine iseloomustab sinu või su tuttava tähemärki.

Ameeriklased usuvad tõsimeeli, et sodiaagimärk annab aimu autojuhi riskikäitumisest liikluses ning võimaldab ennustada, kas ja millisesse õnnetusse Jäär, Vähk või Kalad võivad sattuda. Kindlustusfirma Privilege otsustas uuringupartneriks valida staarastroloog Debbie Franki, kes analüüsis enam kui 2000 autojuhi käitumist nende sodiaagimärgi alusel.

Debbie Frank on teinud isikuhoroskoope paljudele maailmakuulsatele näitlejatele, muusikutele ja muidu rikastele. Üks tähemärgi-üldistus liiklusse ei ole just teab kui suur vaev sellise kaliibriga horoskoobimeistri jaoks.

Sa ei suuda parkida? Kollektsioneerid parkimistrahve? Liiklusraev võtab silme eest mustaks? Loomulikult on asi sodiaagimärgis. Või siis mitte!?

Kindlustusfirma juhi Charlotte Fieldingi hinnangul on liiklusviisakusega lood halvad. Selleks, et muuta liiklemist ohutumaks, peab igaüks vastutama oma käitumise eest. Oma sodiaagimärgi omapäraga arulagedat käitumist välja ei vabanda. Vähemalt mitte ametlikult.

Debbie Frank küsitles 2000 autojuhti ning lasi neil rääkida oma hirmudest ja tunnetest autoroolis. Siis võttis ta ette kindlustusfirma statistika ja horoskoobid ja hakkas paralleele vedama. Uuringutulemused ja kommentaarid on allpool. Muidugi võtke neid eriti tõsiselt.

JÄÄR (21. märts – 19. aprill)

Ebaviisakad autojuhid: Jäär juba teiste liiklejate vastu viisakust üles ei näita. Ligemale kolmandik ehk 28% teistele liiklejaile teed ei anna. Astroloog Debbie arvates on põhjuseks see, et Jäärad ei oska teistega arvestada.

Uhked autod: Jäära jaoks on auto staatusesümbol. Neljandik uuritud Jääradest tunnistas, et nende jaoks on tähtis, et neil oleks ägedam auto kui sõpradel. Astroloogi hinnangul on Jäär kõige rohkem konkurentsi armastav sodiaagimärk.

Nende autosid varastatakse: Vastavalt kindlustusfirma Privilege andmetele on selle tähemärgi sõidukid kõige rohkem varaste poolt hinnas. Astroloogi kommentaar: Jääradel on alati kiire, nad võivad unustada autouksed lukust lahti nii, et ise ei märkagi.

SÕNN (20. aprill – 20. mai)

Kõige kehvemad autojuhid: kindlustusfirma Privilegei statistika kohaselt tekitavad just Sõnnid kõige rohkem kindlustusjuhtumeid.

Kõige halvemad parkijad: Sõnnid ei saa ka parkimisega hakkama, üks igast neljast (27%) tunnistas, et rihivad iga kord midagi ära. Astroloog Debbie hinnangul on põhjus selles, et Sõnnid on põikpäised, naljalt oma meelt ei muuda ning sõidavad uljalt sinna, kus probleemid ees ootavad.

KAKSIKUD (21. mai – 20. juuni)

Rahulikud ja viisakad: Ligemale üks viiendik Kaksikutest (19%) ei ole kunagi kogenud liiklusraevu, või vähemalt nii nad väidavad. Astroloog leiab, et sellele tähemärgile liikumine sobib, seetõttu ei aja neid sellega seoses eriti miski närvi.

Sõidueksami oivikud: Ligemale 57 % Kaksikutest sooritas oma sõidueksami esimesel korral. Pole ka ime, kui kõigi teiste tähemärkide puhul istub rooli üks inimene, siis Kaksikute puhul sõidab… vähemalt kaks.

Kained autojuhid: Kaksikud on usaldusväärsed. Kui nad on lubanud olla kaine rool, siis nii ka on. 19% neist kinnitab, et on iga kord pidutsedes kaine juhi rollis.

Põhjus võib olla selles, et Kaksikud on üsna pirtsakad, ja mängivad kainet rooli selleks, et asju oma tahtmist mööda korraldada.

VÄHK (21. juuni – 22. juuli)

Parimad parkijad: Vähid on kõige enesekindlamad siis, kui vaja oma auto kitsasse parkimiskohta filigraanselt ära mahutada.

61% kinnitas, et neile ei valmista iial raskust parkimiskohta tagurdamine – see tulemus on 7% parem kui üleüldine keskmine. Astroloog Debbie hinnagul on Vähk loomult ettevaatlik ja hoiab oma autot sama hoolikalt kui oma kodu või iseennast.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Kihutajad: Ligemale 37% Lõvidest tunnistab, et ületab kiirust. Üleüldine keskmine näitaja on selles osas 24%. Astroloogi kommentaar: Lõvid arvavad, et nad on lõvikuningad ja seetõttu on neile kõik lubatud.

Samuti head eksamisõidus: Lõvi tahab alati võita, seetõttu võtavad nad eesmärgiks ka sõidueksam esimesel korral edukalt ära teha.

NEITSI (23. august – 22. september)

Ökomeelsed: kõige keskkonnateadlikum tähemärk on Neitsi, kellest 72% avaldas soovi omada elektriautot. Neitsi muretseb oma keskkonna jalajälje pärast.

Naudivad autosõitu: Ligemale 79% Neitsitest kinnitas, et naudivad auto juhtimist ja 26% tunnistas, et on ikka päris tõsised autohullud. Astroloogi hinnagul on autoarmastuse põhjuseks Neitsi juhtplaneet Merkuur – mootorite ja liikumise planeet.

Praktilised autoostjad: Autohull olemine ei välista praktilist meelt. Neitsi on kõige mugavuslembesem tähemärk, 97% peab mugavust auto valikul kõige tähtsamaks – see aga on seotud nende sooviga püsida hea tervise juures.

KAALUD (23. september – 22. oktoober)

Raevukad: Kaalud on kõige vihasemad autojuhid. See võib küll näida täiesti vastupidine nende tasakaalukale kuvandile, kuid üks igast kümnest kinnitas, et on rooli taga täiesti ära pööranud. Astroloog põhjendab: Kui nad on pahased, siis ikka väga.

Samuti ökod: Nii nagu Neitsid, tunnistas ka 72% Kaaludest, et nad sõidaksid meeleldi keskkonnasõbraliku autoga. Astroloogi hinnangul on põhjuseks see, et neile läheb korda meie planeedi ilu.

SKORPION (23. oktoober – 21. november)

Parimad autojuhid: Skorpionidel on kõige vähem asja kahjukindlustusega, kinnitab kindlustusfirma statistika. Astroloogi hinnagul on Skorpionid intuitiivsed ja teevad kalkuleeritud otsuseid, mis muudab nad rooli taga teistest paremaks.

Sõidavad rõõmuga ka vana rondiga: Skorpioni ei huvita eriti see, kas nende auto on naabrist parem. 92% kinnitab, et neid jätab igasugune imidžikujundus täiesti külmaks.

88 % ütles, et nemad küll eputamiseks sportautot ei ostaks. Astroloog leidis, et Skorpioni jaoks on sisemine jõud olulisem kui välised staatusesümbolid.

AMBUR (22. november – 21. detsember)

Annavad teistele teed: Ligemale 84 % Amburitest kinnitas, et on kogu aeg teiste liiklejate suhtes viisakad. Iseloomult on nad tagasihoidlikud, see võib olla ka põhjuseks nende viisakale käitumisele rooli taga, hindab astroloog.

Turvalised autoomanikud: Amburid saavad oma viisakuse eest ilmselt piisavalt karmapunkte, sest kindlustusfirma statistika kohaselt nende autosid peaaegu ei varastatagi. Astroloogi arvates on põhjuseks see, et nende ümber valitseb positiivne energia.

KALJUKITS (22. detsember – 19. jaanuar)

Ei kihuta: Kaljukitsed on loomult ettevaatlikud ja seetõttu ka ei kihuta. Ligemale pool neist ehk 45% tunnistas, et nad praktiliselt kunagi ei ületa lubatud sõidukiirust.

Kõige vähem rohelised: kuigi tasakaalukad, siis planeedi päästmine neid eriti ei kõneta. Kaljukitsed on kõige vähem keskkonnasõbralikud, 14% tunnistas, et neid ei huvita üldse sõiduki madal heitmetase. Astroloogi arvates on põhjuseks see, et turvalisus ja töökindlus on neile tähtsamad.

VEEVALAJA (20. jaanuar – 18. veebruar)

Ei saa eksamilt läbi: ligemale kolmandik ehk 29% Veevalajatest peab tegema kolm või enam katset selleks, et sõidueksamilt läbi saada. Peamiselt seetõttu, et neil on pea laiali otsas.

Pärast pidu sõpru koju ei vii: seda ei tasu Veevalajalt küll oodata, et tema mõnikord kaineks autojuhiks hakkaks. Enam kui neljandik (27%) teatas, et pole kunagi seda teinud. Astroloogi arvates on nad lihtsalt isekad.

Räpased autod: Ja kes tahakski Veevalaja räpases autos sõita. Üks viiendik tunnistas, et peseb oma autot vähem kui kaks korda aastas.

Armastavad veidrat värvi autosid: Veevalaja auto võib olla seest nagu seapesa, aga väljast peab see olema efektset värvi.

Umbes kümnendik (11%) tunnistas, et ideaalne autovärv oleks lilla, 7% aga valiks kollase auto. Astroloogi arvates vajavad Veevalajad hirmsasti tähelepanu.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kõige puhtamad autod: kui Veevalajad oleks sündinud pisut hiljem, oleks ka neil auto puhas. Kaks igast viiest Kalast (41%) peseb oma autot vähemalt kord kuus. Veemärgina on Kalade jaoks puhtus väga loomuomane, selgitas astroloog.

Kallid autod: kui näed mõnda Ferrarit, Bentleyt või Rolls-Royce’i, võid olla üsna kindel, et selle roolis on Kalad. 27% neist omab ka tõenäoliselt sportautot. Astroloog: Kalad soovivad igapäevaelust põgeneda, seetõttu meeldib neile kõik, mis hiilgab.

Allikas: thisismoney. Tõlkis: Lena Murd. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.